Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 14 10
Call-Girls 54404
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είδα το στήθος στις φωτογραφίες και το λαχτάρισα! Το όμορφο αυτό κορίτσι ήρθε με ένα φουστάνι ροζ-κόκκινο που την έκανε να φαίνεται σαν μαθητριούλα! Κατάλευκη επιδερμίδα και πολύ όμορφο προσωπάκι , μικροκαμωμένη και χαμογελαστή. Αφου πηγε για μπανάκι ήρθε τυλιγμένη με την πετσέτα της. Πολλάνκαι ντροπαλα φιλιά στην αρχή όπου μετά έγινα παθιάρικα της έβγαλα την πετσέτα και ρουφηξα τις βυζάρες της. Ξαπλώσαμε και δεν σταματούσε να με φιλάει. Κατέβηκα και άρχισα να την γλείφω ακούγοντας τις μικρές φωνές που έβγαζε απο την κάβλα. Είχε φτιαχτει και αυτο φάνηκε απο τον τρόπο που αμέσως μετά μου τον ρουφαγε και το καβάλημα που έκανε. Νομίζω προτιμούσε να την καρφώνω εγώ γιαυτο την ξάπλωσα και ξεκινησα το έργο. Με φιλαγε δαγκωνόταν, με έσφιγγε με τα χέρια της ,με γρατζουναγε. Αδυνατον να κρατηθώ με τόση κάβλα που μου έβγαλε και έτσι τελείωσα δυνατά. Δεν έχω να πώ πολλά μόνο ότι για μένα ήταν αναγνωριστικο ραντεβου και θα επανέλθω με πολύωρο για να εχω χρόνο να απολαυσω αυτο το μωρο που δεν μου ειπε σε τίποτα όχι.
VFM 1000%.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.215
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, xagnostos2006, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού