Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Call-Girls 70129
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να πρωτοπώ...
Εμφάνιση: ακριβώς αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες.
Υπηρεσίες: δέκα με τόνο!
Διάθεση: φοβερή!
Social: σαν να είναι γκόμενα που γνώρισες σε μπαρ.

Και αναλύω:
Η κοπέλα είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Θεωρώ πως είναι κοντά στα 40 φαίνεται 35-37, αλλά επειδή σίγουρα είναι καλά διατηρημένη πιστεύω 40. Αν ΠΡΈΠΕΙ να βρω κάτι αρνητικό, θα πω πως το βυζί είναι πολύ σφιχτό και έχει αρκετές ελιές στο σώμα.

Πάμε τώρα στο ζουμί. Αρχικά η πίπα της είναι αδιανόητη. Μου θύμιζε της Λάουρας από sensually (για τους παλιούς) αλλά καλύτερη. Το τεράστιο πλεονέκτημα αυτής της πίπας είναι πως τα έχει όλα! Δηλαδή θα σου κάνει dt, θα στο χαϊδεύει και αισθησιακά, θα γλύψει μπάλες, θα τον χτυπήσει στην γλώσσα, θα τον βάλει πάλι βαθιά. Και πάει λέγοντας. Δηλαδή δεν νομίζω πως υπάρχει κάποια τεχνική στο τσιμπούκι που δεν την κάνει και μάλιστα πολύ καλά. Είναι πραγματικά για σεμινάριο!!!
Μετα από αυτό το υπέροχο τσιμπούκι , ήμουν πανέτοιμος να χύσω οπότε την ξάπλωσα όπου της εγλυψα το μουνάκι. Δεν το συνηθίζω αλλά ήταν πολύ καθαρή και μου το έβγαλε. Το μουνάκι της ΠΕΝΤΑΚΆΘΑΡΟ, μετά από 3-4 λεπτά έκανε κάτι σπασμούς κλπ και έχυσε και αυτή (και καλά). Μετά ιεραποστολικό, αυτή από πάνω και στα 4. Τσιμπούκι πάλι και χύσιμο στο στόμα χωρίς να το ζητήσω.

Λίγο social, μου είπε ότι πρώτη φορά κάνει αυτή την δουλειά (και καλά) και ότι δουλεύει σε ευρεία finance στην χώρα της, ότι είχε ένα γκόμενο πολλά χρόνια κλπ κλπ. Όλα αυτά καθώς μου έκανε χάδια.

Μετά άρχισε να χαϊδεύει την μπάμια η οποία μεγάλωσε εκ νέου. Τσιμπούκι και πάλι, χύσιμο στο στόμα και πάλι.

Πολύ ευχάριστη, χαρούμενη, όλα τέλεια. Αν ήταν εδώ μόνιμη θα ήταν από τα στάνταρ μου 100% άξιζε κάθε ευρώ και με το παραπάνω!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 05, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.584
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bigmountain, TOMCRUISE, markxx και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2024
Κώλο.
review reaction 1 hornyasfuck
07 Ιανουαρίου, 2024
@iron addict - δεν ζήτησα, οπότε δεν ξέρω να σου πω. Φαντάζομαι ανοιχτή θα ήταν.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2