Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 47 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 192031
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
και συνεχίζοντας από τον τίτλο... Μία ώρα με τη Σάσα δεν μου ήταν αρκετή, ήθελα και άλλο.

Η Σάσα μπήκε χαμογελαστή στο δωμάτιο, με ένα κομψό μαύρο ταγέρ και τακούνια' ήταν ντυμένη με γούστο που ανετότατα μπορεί να σε συνοδεύσει σε εστιατόριο, κονσέρτο, κοσμική εκδήλωση κτσ. Το ντύσιμο της δεν παραπέμπει στο τι γίνεται στο κρεβάτι μόλις αφαιρεθούν τα ρούχα. Στην προκειμένη περίπτωση πήρα το χρόνο μου και απόλαυσα την αισθησιακή αφαίρεση των ρούχων για να μου αποκαλυφθεί ένα σώμα τέλειο για τα δικά μου γούστα. Φορούσε μαύρες ζαρτιέρες και με ρώτησε αν ήθελα να τις κρατήσει μόλις βγει από το ντους. Της είπα ΄ότι προτιμώ να είναι ολόγυμνη. Ρούφηξα και έγλυψα σαν διψασμένος στην έρημο. Οι φωτό είναι ακριβ΄έστατες, απλά από κοντά είναι πιο γλυκιά΄ και το σώμα της δεν είναι τόσο στεγνό και τούμπανο όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Στα του σεξ τώρα νομίζω έχουν ειπωθεί τα περισσότερα, μου έκανε εντύπωση το πόσο εύκολα μεταμορφωνόταν από γάτα σε τίγρη, ακολουθεί - διαβάζει τον παρτενέρ της, παίρνει πρωτοβουλίες. Η πίπα της διαστημική, βαθιά και αισθησιακή, οι στάσεις της άψογες. Πεντακάθαρη, έκανε ντους μόλις ήρθε, στο ενδιάμεσο και στο τέλος. Αν ε΄ιχα περισσότερο χρόνο και χρήματα ακόμα μαζί της θα ΄ήμουνα. Είχα κάνει μια αποχή από το άθλημα και αυτός ήταν ο καλύτερος τρόπος να κλείσω το '23. Καλή χρονιά να έχουμε, με υγεία και όρεξη για γούστα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.218
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, THV, Thanos1990 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2024
Οτι πιο τιμιο κυκλοφορει εδω και καιρο.Respect.
review reaction 1 hornyasfuck, Katz, roughfucker
06 Ιανουαρίου, 2024
Απο τις λιγες που στην 4η της εμφανιση οχι απλως δεν εχει καει αλλά ειναι το ιδιο αρρωστη με την πουτσα.
Την εχω παει στα ακρα 3 φορες απο τοτε που ηρθε και δεν χορταινει πουτσα.
Εχει πολυ μελλον αυτο το πορμιδιο.
review reaction 1 review reaction 4 hornyasfuck, arxidakos, horeytis και 1 ακόμα μέλος
06 Ιανουαρίου, 2024
*Σάσα στον τίτλο οχι Σαρα * επίσης οι φωτό ακριβέστατες * λαθος λόγω κεκτημένης ταχύτητας Χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
07 Ιανουαρίου, 2024
Η Σάσα γουστάρει αυτό που κάνει και για αυτό έχει σταθερή απόδοση με όλους, αλλά ποτέ δεν το πήγε στα άκρα. Χαλαρώστε όλοι οι σκληροί γαμιάδες.
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4