Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Call-Girls 40399
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ όμορφη κοπέλα και απίστευτο σώμα. Ειδικά αυτος ο κωλος….απαπα. Με υποδέχτηκε με μαύρα εσώρουχα και μου είχε γίνει πέτρα με το που είδα τον κωλο της. Μεγάλος, μαλακός, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας η λίπους, αψεγάδιαστος πραγματικά. Ψηλή κοντά στο 175, μελαχρινή, ευγενική, ωραίο ενισχυμένο στήθος ,με σώμα για σκίσιμο.

Μετα απο μπάνιο εκ μέρους μου, ξεκίνησε ο αγώνας. Τα αγγλικά της είναι αρκετά μέτρια και δυσκόλευσε στην συζήτηση , πέραν των βασικών λέξεων, αλλά για μένα δεν είναι πρόβλημα. Αφού την ζέστανα και την είχα φιλήσει παντού στο σώμα, με πιάνει από τα μαλλιά για γλώσσοφιλα, όπου παράλληλα με δάγκωνε κιολας. Επειδή το πέος ήταν έτοιμο να εκραγεί, περνάω κάποτα για να αρχίσω. Έβαλε τζελ που με ψιλοενοχλησε αλλά επειδή ήταν στενή, ήτανε οκ η αίσθηση. Μισιοναρι για κάνα 10 λεπτό με φουλ πάθος, γλωσσόφιλα κλπ, όπου παράλληλα είχα σταυρώσει τις ποδάρες τις από πάνω μου και τράβαγε τον κωλο μου για να μπω όσο πιο μέσα γίνεται. Το ζήταγε γενικά. Κατάθεση μέσα στο προφυλακτικό και διάλειμμα όπου κάναμε λίγο συζήτηση.

Με κίνηση της αρχίζει τον 2ο γύρο με χάδια και φιλία. Ανεβαίνει πάνω μου και έδινε πόνο, πήγαινε σβούρα το κορμί της με θέα τα βυζια της. Επειδή θα με τελείωνε στο 3 λεπτό την σταμάτησα για γύρισμα στα 4. Την σφυροκοπούσα όσο πιο δυνατά μπορούσα για 4-5 λεπτα και μετά σε πιο ήρεμους ρυθμούς.

Τέλος την παιρνω και όρθια στο τοίχο και τελειώνω πάνω στην κωλαρα της όπου παράλληλα με φίλαγε και είχα πιάσει και τα βυζια της. Επειδή είχαμε λίγο χρόνο ακόμα, καναμε αισθησιακό μπανάκι μαζί πριν αποχώρησω.

Μακάρι να ξαναέρθει να την κλείσω κάνα 24ωρο να την παιρνω κάθε δυο-τρεις ωρες.

Πραγματική βαθμολογία λόγω περιορισμών:
Πρόσωπο 8-9
Σώμα 10
Συμπεριφορά 8
Διαθεση 10
Επικοινωνία 5
Αξία/Κοστος 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
wargod135
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
585
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Johnny Red2, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2024
έχει φύγει πόσους μήνες βέβαια
review reaction 1 srek7, hornyasfuck
05 Ιανουαρίου, 2024
Αντουαν σωστη παρατηρηση αλλα καλα εκανε ο συναγωνιστης και εβαλε κριτικη τωρα μηοως μας ακουσει το γραφειο και την ξαναφερει.Glamour περικαλουμε Bia ΣπασίκλαςΈρωτας
review reaction 3 hornyasfuck, Antonis78
06 Ιανουαρίου, 2024
Βάζω μερικές παλαιότερες συναντήσεις για να με ξεμπλοκάρει το σύστημα αλλά πάρτε το και έτσι αχαχαχαχ.
review reaction 1 review reaction 3 andronikos3, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3