Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 32814
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλη συνεννόηση με το γραφειο,εγκαιρη ενημερωση για αλλαγη που κανονιστηκε αμεσα.Ευγενικη η Κυρια που μιλησα.
Κλεινω δωματιο και περιμενω,η κοπελα στην ωρα της,μαλιστα ηρθε πιο νωρις.
Ομορφη γελαστη μελαχρινη,ψηλη με απιστευτο κωλο και βυζι.Γυναικαρα οχι μαλακιες.Η αλλαγη σε καλο μου βγηκε τελικα.Μπανακι γρηγορο,χωρις να κλεψει χρονο και βουρ στον αγωνα.Αφου ανταλλαξαμε δυο κουβεντες,γελασαμε και χαλαρωσαμε.Της λεω Ποπαρα χωσε τον κωλο σου στη μουρη μου και σκασε με.Ανασα δε πηρα,πιπαρα ταυτοχρονα.Φιλια με γλωσσα κατα τον αγωνα.Οτι ζηταγα το εκανε.
Ποπαρα χωσε τα ποδια σου στη μουρη μου,ποπαρα ρουφα τον διχως αυριο,ποπαρα πεσε στα τεσσερα,ποπαρα εκεινο,ποπαρα το αλλο.Οτιδηποτε ζητησα το εκανε και το γουσταρε .Να σημειωθει οτι ηταν πεντακαθαρη και περιποιημενη παντου.
Δεν εκλεψε χρονο πουθενα και προσπαθει να σε ευχαριστησει,σε ο,τι κ αν ζητας.
Συνολικα βαζω ενα 9αρι καρφωτο στο γραφειο αλλα και στην Ποπη.Το 9 ειναι το αριστα για εμενα by the way.
Κλεινοντας να πω οτι αυτη ειναι καθαρα η δικη μου αποψη και εμπειρια με το γραφειο και την κοπελα,υπαρχει περιπτωση να διαφερει απο αλλου μελους που θα δοκιμασει,προς το χειροτερο ή το καλυτερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 04, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
17.446
Πόντοι:
7.415
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, maradona7 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2024
τα είπες όλα ...Είναι μοναδική
review reaction 1 chris drs, hornyasfuck, Johnny Red2
05 Ιανουαρίου, 2024
Έχει ωραία πατούσια;
review reaction 1 Johnny Red2, chris drs, hornyasfuck
05 Ιανουαρίου, 2024
Ναι @Reuzel περιποιημενα και απαλα. Να τα βαλεις στη μαπα και να τα αφησεις εκει.
review reaction 1 Trifonbakatsoulias, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
11 Ιανουαρίου, 2024
Reuzel πάντα φοράω τακούνια , εμείς οι σαλονικιες ξες τα φοράμε κι στον ύπνο μας περίπου , χιχι
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Reuzel, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
11 Ιανουαρίου, 2024
Μανάρι μου με τέτοιο προετοιμασία πως να μην ανάψω και εγώ και πέρασα σούπερ , είναι αλλιώς όταν το ευχαριστιούνται και οι δυο ! Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια την επόμενη φορά φέρε και τον φίλο σου ή την φίλη σου ,χιχι*.*
review reaction 1 chris drs, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
11 Ιανουαρίου, 2024
κρίμα αυτή την εβδομάδα που ήμουν Αθήνα δν δουλεύες
review reaction 1 PopiPopakiBeba, hornyasfuck, Johnny Red2
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6