Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 88091
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με την Cinderella ή αλλιώς Cindy και μόνο καλά θα σας πω...
Η κοπέλα καταρχήν είναι όπως φαίνεται με πολύ μικρές διαφορές λόγω make up κλπ σχεδόν καθόλου photoshop... Ηρθε με σεξυ εσωρουχα και ωραια ντυμενη χωρις να εχω ζητησει κατι εγω, οχι σαν κατι αλλες που ερχονται λες και πανε βολτα με τις συμμαθητριες τους σε φαστ φουντ... Ωραίο κορμί με silicon βυζια αλλά πολύ φυσικά στην αφή, κωλαράκι φτιαγμένο κι αυτό ( έχει επενδύσει η κοπέλα στον εαυτό της) να χαίρεσαι να το χουφτώνεις...
Στον αγώνα τώρα η κοπέλα απλά σε ακολουθεί, όπως είπαν κι άλλοι δεν θα πάρει πρωτοβουλίες αλλά θα σε ακολουθήσει σε όποιο ρυθμό και στυλ γουστάρεις... παίχτηκαν 2 γύροι με διάφορες στάσεις, σε όλες ακολουθεί και το ευχαριστιεσαι αλλά πιο πολυ γούσταρα να την βλέπω να με ρουφάει και να με κοιτάει με τις ματαρες της μέχρι που τελείωσα στο στόμα της... αξίζει το εξτραδακι...
Όπως είπαν άλλοι είναι λίγο σφιχτή αλλά αν την χαλαρώσεις και δεν νιώσει να πιέζεται θα μεταμορφωθεί η Σταχτοπούτα (Cinderella) και θα σκάσει και χαμόγελο.... αλλά και να μη σας γελάει μάγκες δεν πειραζει πάλι αξίζει η κοπέλα είναι χάρμα οφθαλμών....
Θα την ξανασυναντησω σύντομα γιατί πρέπει να δοκιμάσω και το κωλαράκι της και θα σας πω...
Καλή χρονιά να έχουμε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
yianmark
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
469
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, monogamous, james034 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού