Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Call-Girls 32293
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλή χρονιά παίχτες μου!

Πρωτοχρονιά δεν γινότανε να μην μπει ο χρόνος με σεξ. Έφαγα σκάλωμα με την Βλαντά καθώς όταν την είδα μου θύμιζε στις φωτογραφίες την αγαπημένη μου Κατερίνα Παπουτσάκη. Σκεφτόμουν να την πάρω από τις προηγούμενες μέρες αλλά δεν έκατσε. Για πρωτοχρονιά έλεγα να πάρω την Σόφη από Golden που είχα ξαναπάρει ή κάποια Ελληνίδα για να πούμε και καμία κουβέντα αλλά τελικά κατέληξα στην Βλαντά.

Η Βλαντά είναι πολύ γλυκιά και όμορφη στο πρόσωπο, δεν έμοιαζε και πολυ με την Κατερίνα Παπουτσάκη τελικά αλλα δεν πειράζει. Ευδιάθετη, χαμογελαστή, έξω καρδιά η Βλαντά μου έφτιαξε την διάθεση με το που μπήκε στο σπίτι μου. Σεξυ ντυμένη με κοντή φούστα και γόβες και μαύρα δαντελωτά εσώρουχα.

Είχα έτοιμα τα χρήματα μαζί με 2 ποτήρια σαμπάνια στο τραπέζι. Δεν ασχολήθηκε καθόλου, αφού χαιρετηθήκαμε με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα και στις αγκαλιές. Πολυ θερμό το κορίτσι, καθαρή με ωραίο άρωμα όχι πατσουλί και καθαρή αναπνοή. Τα γλωσσόφιλα συνεχίστηκαν μέχρι να γδυθουμε και οι δυο και να πέσουμε στο κρεβάτι. Ωραία φάση λες και ήρθε η γκομενα μου που είχαμε καιρό να γαμηθουμε ένα πράγμα.

Στο σώμα είναι νορμαλ με λίγα πιασίματα τόσο όσο, ωραίο κωλαρακι σφιχτό και βυζι στητό 2,5 θα το έκανα. Στο σεξ ήταν εξίσου θερμή από την πρώτη στιγμή, με πιπα για σεμινάριο.. βαθειά υγρή έφτανε μέχρι τις μπάλες τις οποίες περιποιήθηκε και αυτές. Της έπαιζα το μουνακι της και δέχτηκε και δαχτυλάκι. Γενικά ενώ ξεκίνησε προ GFE η φάση στην συνέχεια έγινε πόλεμος από την πιπα μέχρι που με καβάλησε και κουνιότανε σε γρήγορο ρυθμό με ένταση. Δεν με χάλασε βέβαια καθόλου..

Στο διάλειμμα πήγε για ντουζακι και αφού επέστρεψε ήπιαμε λίγο σαμπάνια και λίγο κουβεντούλα σε μετρια Αγγλικά.

Να μην τα πολυλογώ στον δεύτερο γύρο την έλιωσα στην πίπα όπου είναι πολύ δυνατή και μετά έδωσα πόνο μέχρι τέλους.

Γενικό συμπέρασμα είναι ότι η Βλάντα δεν είναι μουναρα ούτε έχει το τέλειο κορμι. Όμως είναι πολυ σεξυ το πρόσωπο της και το κορμακι της ξέρει να το χειρίζεται πολυ καλά. Το δυνατό σημείο είναι η πιπα και συνολικά η συμμετοχή της. Τα δίνει όλα η κοπέλα και γουστάρει το σεξ. Θα την ξαναδώ σίγουρα εάν προλάβω και δεν φύγει σύντομα.

Καλή χρόνια! Και καλά να περνάτε παίχτες μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
919
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, BisexualWannabe, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2024
Φυσικά καί δέν μοιάζει στὴν Κατερίνα Παπουτσάκη! Εἶπα καί ἐγώ! Ποῦ τὴν εἶδε τὴν ὁμοιότητα στὶς φωτογραφίες;! Κατά τ' ἄλλα ὡραῖος!
02 Ιανουαρίου, 2024
Δάχτυλα μπρος πισω οκ;
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2