Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 35927
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πλέον η Αντελίνα είναι πολύ γνωστή στο χώρο από την παρουσία της στο παρελθόν σε γνωστό μασατζίδικο της φραντζή , όπου και ήταν ο "κράχτης". Κορμάρα για γυναίκα που πλέον έχει περάσει τα 30 και πολύ σεξουαλική! Από εμφάνιση όσοι δεν την ξέρουν είναι η κλασική ρουμανόφατσα με τα ελαφρώς τσιμπημένα χείλη , σώμα μοντελέ με ελάχιστη χαλάρωση, βυζί 2άρι και το βλέμμα όλο υποσχέσεις. Έφτασε με καθυστέρηση 10 περίπου λεπτών και την υποδέχτηκα στο χώρο μου με λίγη moet ice που και της άρεσε απ ότι έδειξε. Πέρασμα στο παρασύνθημα όπου μου έκανε μια απολαυστική πίπα με εμένα όρθιο κι εκεί ήρθε το τέλος για τον πρώτο γύρο. Καθίσαμε λίγο συζητήσαμε για το τι έκανε τα χρόνια που ήταν εκτός Ελλάδας και περάσαμε κατευθείαν στο δεύτερο γύρο που με τα σωστά αγγίγματα δεν άργησε να έρθει η ανόρθωση. Η θέα στα 4 να πω εδώ οτι είναι το κάτι άλλο! Τα ανοίγματά της στο ιεραποστολικό τρομερά! Επικοινωνία μαζί της κανονικά στα ελληνικά τα γνωρίζει καλά πλέον. Η απόδοσή της είναι σταθερή στα χρόνια που πηγαινοέρχεται, είναι για όποιον θέλει μια safe επιλογή να περάσει καλά. Επίσης το προτιμώ που τώρα είναι σε γραφείο γιατί το μασάζ της θυμάμαι οτι ήταν άθλιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.015
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mancunian1986, elpotero και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2024
Οι Ρουμάνες στα ρουφάνε ολα ως γνωστό τυπε.
review reaction 1 Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1