Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 8 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 54038
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δε ξερω τι να πρωτογραψω για αυτη τη γυναικαρα!!Εκτος οτι ειναι ωραια γυναικα εχει τρομερη διαθεση για σεξ και φοβερη φαντασια.Εχει στολες και διαφορα ασεξουαρ παντα μαζι της.Δουλευει σε ολη τη διαρκεια της συναντησης.Πολυ καλη και στη πιπα και σε ολες τις στασεις.Την εχω παρει τουλαχιστον 4 φορες αν θυμαμαι καλα.Μπορει να μην εχει τη νιοτη αλλα προσφερει φοβερες υπηρεσιες και θα μπορουσε να ηταν ανετα δασκαλα του σεξ και για γυναικες και για αντρες.Τη συστηνω ανεπιφυλακτα !!!Και ειμαι σιγουρος οτι θα θελετε να τη ξαναπαρετε.Η βαθμολογια ειναι για 10 οχι για 7 αλλα δε αφηνει το συστημα παροτι εχω συμπληρωσει 4 κριτικες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
225€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
296
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αστυαναξ, doc_lin, THV και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2024
τέτοια λεγε μας χρονιαρα μέρα ...χάχα στάνταρ θα την τιμήσω μόλις έρθω Αθήνα ...από ηλικία ??Γτ αν είναι πάνω από 50 π λένε πολύ φίλοι δν ξέρω Γτ κ το λόγο αλλά μου βγάζει γούστα αν είναι ..
review reaction 1 hornyasfuck
01 Ιανουαρίου, 2024
Σωστη κριτικη, αν και διαφωνω φουλ στο 10 για το σωμα και το προσωπο. Ο χρονος φιλε εινςι αμειλικτος.
Αν θες να ξεκολλησεις απο το 7 πρεπει να γραψεις 5 μηνυματα σε φορου.μ, οχι κριρικες. Αυτη ηταν η δικια μου εμπειρια, που εινα φτασει τις 10 και ακομα με μπλοκαρε
review reaction 1 hornyasfuck
06 Ιανουαρίου, 2024
Eυτυχως πλεον μπορω να βαλω πανω απο 7.Ειχες δικιο αστυαναξ.Ξερεις πως μπορω να βλεπω τα αγαπημενα μου?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3