Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Από την αρχή ξεκίνησε στραβά η συνάντηση. Σε ό,τι αφορά στην εμφάνιση είναι ό,τι βλέπετε στις φώτο. Μελαχρινή και μπαμπάτσικη. Είχα φτιαχτεί με τις φώτο και με το γεγονός ότι είναι νέα. Εκείνη ήταν κουρασμένη, το είχε στο μυαλό της ότι το προηγούμενο ραντεβού θα ήταν το τελευταίο κι είχε φτιαχτεί αρνητικά, κοινώς δεν είχε όρεξη για εργασία. Σε κάποια φάση το σκέφτηκα να την διώξω γιατί όλο παράπονα ήταν κι απαιτήσεις, αν κι αρχικά της τα ικανοποιούσα, αναψυκτικό, το τσιγάρο της, έσβησα τα φώτα. Εκανε και παράπονο για την θέρμανση, συυγγνωμη δεν είμαι ο Ωνάσης να το έχω στους 30 βαθμούς. Τουλάχιστον ήταν δεκτική στα μπινελίκια μου, καθώς αυτά με φτιάχνουν κι έχυσα 2 φορές, αλλά ηταν κουρασμένη και πιο πολύ μόνος μου έχυσα, εκείνη με χάιδευε στα αρχίδια. Την πρωτη φορά τα πήρε στο στόμα την δεύτερη στα μαλλιά. Αλλά δεν άξιζε η φάση. Ηθελε να φτιάχνεται κι εκείνη για να λειτουργεί, αλλά της είπα ότι πρέπει να προσαρμόζεται στα θέλω του πελάτη. Δεν με άφησε να την γλείψω στο μουνί. Λυπήθηκα τα 150 ευρώ για να την διώξω καθώς τα είχα δώσει εξ αρχής. Λέω δεν τηρήθηκε ότι συμφωνήθηκε από πριν γιατί ούτε φιλί με άφησε να της δώσω, ούτε στοματικό να της κάνω. Σόρυ κοπελιά αν δεν είμαι ο Μπραντ Πιτ. Δεν έχει τουλάχιστον ακόμη επαγγελματισμό. Από εμένα είναι σίγουρα όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
876
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, PopiPopakiBeba, T-DRIVER1 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2023
αν είχε μπει στην ψυχολογία ότι το προηγούμενο ραντεβού ήταν το τελευταίο της .έπρεπε να μν δεχτεί καθόλου με εσένα. Κ πολλές άλλες αφού δεν έχουν όρεξη ποιο καλά να πουν δν είμαι διαθέσιμη .Γτ τις 150αρες θέλουν να τις παίρνουν .οπότε να βρουν και την όρεξη .
review reaction 1 old boy, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
31 Δεκεμβρίου, 2023
Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας, τέτοια συμπεριφορά δεν αρμόζει στο γραφείο μας. Θα μιλήσουμε με την κοπέλα και εαν δε συμμορφωθεί θα λήξει η συνεργασία μας μαζί της. Λυπάμαι πάρα πολύ για τη συμπεριφορά της, επιφυλασσόμαστε για επόμενη φορά. Επικοινωνήστε με τον κ.Χάρη στο τηλεφωνικό μας κέντρο για να σας ενημερώσει με τον τρόπο που θα εκφράσουμε το ευχαριστώ μας που μας ενημερώνετε, σε επόμενο ραντεβού σας! Καλές γιορτές ευχόμαστε, ευτυχισμένο το 2024!
review reaction 1 karlotos, maradona7, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη
31 Δεκεμβρίου, 2023
ειχες φτιαχτει με τις φωτο?
αντι να κανει το σταυρο της η τυπισσα που εχει πελατεια δεν σε αφησε να κανεις κ γλειφομουνι απο πανω....
κυριε ελεησον που ελεγε κ η γιαγια μου....
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, srek7, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
31 Δεκεμβρίου, 2023
Ρε τύπε από τις φωτό η τύπισσα είναι για Μεταξουργείο, ούτε καν φυλής. Με 170€ που εσκασες γαμουσες μια παρόμοια 17 φορές και θα έκανες και γλειφομούνι.
review reaction 3 review reaction 1 T-DRIVER1, hornyasfuck, srek7 και 2 άλλα μέλη
01 Ιανουαρίου, 2024
Τα ιδια συνεβησαν περιπου και σε εμενα.
Ηρθε κουρασμενη απο προηγουμενο ραντεβου και δν μπορουσε να αρθρωσει λεξη!
Και μν τελιωσεις πανω μου σε παρακαλω.
Πριν τη μια ωρα εφυγε!

Παντως ειναι επικοινωνιακη!!!
review reaction 1 Poetjokey, hornyasfuck
01 Ιανουαρίου, 2024
Δηλ. Ἡ Νίκη ἡττήθηκε. Συγγνώμη: δέν κρατήθηκα
review reaction 3 review reaction 1 dreamgirls.gr, slayer123
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6