Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Call-Girls 70143
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ουκρανή κάπου στα late 30’s που κάνει τα πρώτα της βήματα στο βάρβαρο στίβο του αγοραίου έρωτα. Μου είπε ότι το tour που έκανε στην χώρα μας το Καλοκαίρι ήταν το πρώτο, δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω.

Είχα κάποιους ενδοιασμούς για το πρόσωπο. Στις photo το πρόσωπό της φαίνεται πολύ «τραβηγμένο» και φοβόμουν μήπως δω κανέναν στραβωμένο ροφό… Δεν ισχύει. Από κοντά το πρόσωπό της είναι πολύ πιο γλυκό. Πανέμορφα μάτια και πολύ ωραίο χαμόγελο. Η photo που την δείχνει με τις ψηλές μπότες και αυτή καθισμένη στο τραπέζι με έναν από τους προγόνους μας από πίσω είναι αυτό που θα δείτε στο σώμα. Ψεύτικο στήθος (πολύ καλή δουλειά και στο μάτι και στην αφή), ωραίος κώλος (late 30’s είπαμε), χωρίς περιττά κιλά και πολύ ωραία πόδια. Η κοπέλα στα 25 της πρέπει να «πυροβολούσε»…Ύψος κάπου στο 1,65-1,67 καθαρό.

Ήρθε ντυμένη με μαύρο δερμάτινο παντελόνι, μαύρη μπλούζα, σακάκι και ψηλοτάκουνα μποτίνια. Γενικά πολύ περιποιημένη, ωραίο βάψιμο και ωραίο άρωμα. Ούτε ίχνος από μελάνι, κανένα piercing και καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Μπήκε χαμογελαστή, προσπαθώντας να κρύψει την αμηχανία της. Η κοπέλα είναι amateur ναι αυτό φαίνεται. Γερο-μύστης Δείχνει λίγο απόμακρη, μάλλον άμυνα παίζει. Στην πορεία, όταν είδε ότι δεν έχει να κάνει με κανέναν αγροίκο, αυτό άλλαξε. Αγγλικά πολύ μέτρια, καταλαβαίνει αλλά δεν έχει το λεξιλόγιο για να τα πει. Θέλει πάντως να επικοινωνήσει.

Στον αγώνα : Ξεκίνημα με βαθειά γλωσόφιλα και αγκαλίτσες. Πάνω στο μπαλαμούτι της ρίχνω δυο μπατσάκια στον κώλο και την βλέπω στραβώνει. Δάχτυλο όχι και τόσο δεκτική, είχε βγάλει και ένα gel από την τσάντα και άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια…Ξεκινάει πίπα και το έργο αλλάζει άρδην. Πολύ καλή, με dt και mf και πολύ καλό γλείψιμο και της υπόλοιπης περιοχής. . Στο sex gfe μεν αλλά με εξαιρετική συμμετοχή. Το ζει και ακολουθεί σε όλες τις στάσεις και ταχύτητες. Δεν κλέβει, στήνεται ωραία και έχει ωραία αίσθηση. Το gel δεν το χρησιμοποίησε…

Συμπερασματικά : Όποιος ψάχνει gfe πρόγραμμα με ένα πολύ ωραίο mature να κάνει στάση εδώ, δεν θα χάσει. Γερο-μύστης

PS1: Η βαθμολογία σε πρόσωπο και σώμα είναι στο 7,5. Το σπάω σε 7 και 8.

PS2: Η κοπέλα για την ηλικία της είναι πραγματικά όμορφη, μεγάλη και αθάνατη ΕΣΣΔ...Ναι!

PS3: Τέλος της χρονιάς και πάντα οι ημέρες αυτές είναι μέρες απολογισμού και «βουτιάς» στο παρελθόν. Πίνοντας το ποτό μου, μετά την συνάντηση το μυαλό μου ταξίδεψε σε παλιές αγάπες," hard on the boδy and hard on the heart…" Είμαι σίγουρος ότι όλοι ξέρετε τι εννοώ…
https://www.youtube.com/watch?v=GYphUymBhYU

PS4: Καλή χρονιά, με υγεία σε όλους! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.146
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, mallias20, xagnostos2006 και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2023
Την ειχα στα υποψιν για αρχη 2024 γιατι απο τις φωτο βγαζει πολυ μητρομανα, τωρα σιγουρευτηκα..
review reaction 1 Johnny Red2, old boy, hornyasfuck
31 Δεκεμβρίου, 2023
Φαίνεται περίπου η ηλικία της, παρά τις επεξεργασμένες φώτο της αγγελίας. Δεν συνιστούν μειονέκτημα τα 36-37 έτη, αν είναι εμφανίσιμη και "κεντάει" στο κρεβάτι. Το αντίθετο βεβαία. Διότι υπάρχουν VFM εργαζόμενες που δεν προβάλλονται και δεν γίνεται σούσουρο για χάρη τους, ενώ διαφημίζονται κάτι ναυάγια σαν τη Sasha7.

Τι κρίμα να μην γρ΄άψει πρώτος κριτική ο big mountain και να λέει μετά ότι τον ακολούθησες στη δοκιμή,Χεχε! ενώ άλλη φορά σε μπέρδευε.Money Mouth
review reaction 1 review reaction 3 xagnostos2006, Johnny Red2, old boy και 2 άλλα μέλη
31 Δεκεμβρίου, 2023
κριμα που εχει πλαστικο στηθος γιατι κατα τα αλλα η περιγραφη σου ειναι ακριβως αυτη η δοση amateur που ψαχνω παντα στα ραντεβου.
αλλα late 30s η επεμβαση ειναι μονοδρομος για το 99% των γυναικων που θελουν να παιξουν μπαλα σε αυτο το χωρο...
review reaction 1 Johnny Red2, Borgia21, old boy και 1 ακόμα μέλος
01 Ιανουαρίου, 2024
@roughfucker : Η κοπέλα κατά την άποψή μου είναι VFM και ας μην είναι ακριβώς στο πρόγραμμα που συνήθως προτιμώ. Θέλει λίγο τον χρόνο της και μετά ξέρει τι να κάνει...
@Borgia21 : Ευτυχώς υπάρχουν και τα underdogs, για εμάς τους κοινούς θνητούς. Αυτό με την "διαφήμιση" είναι εδώ και καιρό ένα θέμα αλλά τι να κάνουμε...
@TOMCRUISE: και εγώ δεν είμαι θιασώτης του πλαστικού αλλά σε κάποιες περιπτώσεις δεν μπορούμε να το αποφύγουμε...
review reaction 1 xagnostos2006, andronikos3, Borgia21 και 2 άλλα μέλη
02 Ιανουαρίου, 2024
@old boy,
Πάντα ὑπήρχαν καὶ ὑπάρχουν οἱ "ἀδικημ΄ένες" καὶ οἱ χαμηλῶν τόνων ἐργαζόμενες. Ἡ ἐπιλεκτικὴ ὑπερπροβολὴ δὲν εἶναι καινοφανὲς φαινόμενο. Θυμᾶμαι μιὰ χαρακτηριστικὴ περίπτωση τὸ 2016 μὲ μιὰ κοντὴ ποὺ ξεκίνησε ἀπὸ ἀγγελία μὲ 80€, πέρασε μετὰ σὲ νήμα μὲ 120€ καὶ ἔφθασε νὰ ζητάει ἀπὸ θύματα-βλακέντιους 250€ ὡς city tour. Ἐνῶ εἶχε κάνει ἤδη κύκλο μὲ 120€.Χεχε! Δύο μέτρα καὶ σταθμά. Τὸ ἴδιο προσπάθηκε νὰ κάνει ἐσχάτως ἕνα ἄλλο τσόκαρο, τὸ ὁποῖο διαφήμιζαν (καὶ διαφημίζουν) μπόλικοι μαλακοκαύληδες: ἄλλοι λόγω ἀσχετοσύνης/ἀπειρίας ἀπὸ καλὸ sex κι ἄλλοι διότι εἶχαν συμφέρον νὰ την προμοτάρουν [ἐξόφληση γραμματίωνΜατάκι]. Δὲν εἶναι τυχαῖο ὅτι τραμπούκιζαν ὅσους τὴν ἀμφισβητοῦσαν.Money Mouth

Βέβαια σὲ ὅποιον στροφάρει τὸ μυαλό, καταλαβαίνει ποὺ ὑπάρχει άπάτη. Ἀλλὰ ἡ στόχευση τῆς διαφήμισης ἀπευθύνεται στοὺς ἐδῶ ἀφελεῖς, ὧν οὐκ ἔστιν ἀριθμός. Διότι εἶναι εὔκολο νὰ τοὺς ξεγελάσουν.
Καπέλο
review reaction 1 old boy
03 Ιανουαρίου, 2024
Ο θεός Ερμής είναι το πρόσωπο που απεικονίζεται
review reaction 1 old boy
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6