Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές και χρόνια πολλά!Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική αλλά γράφω οπότε βρίσκω χρόνο.Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο με μηνύματα και εφόσον διευκρίνισα στο γραφείο συγκεκριμένα τι ήθελα και πήρα διαβεβαιώση προχώρησα στο κλείσιμο του ραντεβού.Κλείσιμο δωματίου στο κλασσικό χοτελ και περίμενα την κοπέλα με το που μπήκε στο δωμάτιο εξ ου και ο τίτλος άρχισε η παράνοια ίσως και να ήταν υπερβολικά πιωμένη γιατί μύριζε αλκοόλ συν ότι πήρε και στην συνάντηση ποτό να πιει το οποίο είπε θα πληρώσει αλλά στο τέλος με δόλο το χρέωσε σε μένα,πρώτο φάουλ γιατί θα μπορούσε να με έχει ρωτήσει και όχι ύπουλα να μου το χρεώσει.Στα υπόλοιπα τώρα συνέχεια έλεγε γιατί την διάλεξα κι ενώ τις εξηγησα ρωταγε συνεχεια το ίδιο,έκανε άνοστα αστεία χοροπήδαγε κι έκανε κάτι περίεργα και επειδή ήδη μάλλον κατάλαβε ότι είχα ξενερώσει διότι γενικά θέλω νορμάλ πράγματα και όχι ότι να ναι ρώταγε αν θέλω να φύγει επειδή όμως ο χρόνος είχε περάσει διότι με όλα αυτά έκλεψε και χρόνο είπα να συνεχίσω κι όπου βγει.Εν τέλη με τα πολλά μου έκανε ένα μασαζάκι καλό ομολογουμένως και προχωρήσαμε απευθείας σεξ (ουτε πίπα έκανε χωρίς να ρωτήσει φυσικά απλά δεν με νοιάζει ιδιαίτερα οπότε και δεν είπα κάτι)στα 4 όπου αντέχει αρκετά και ανεβάζει στροφές όπου και κατέθεσα εκεί,μπανάκι όπου και μου είπε για 2ο γύρο αλλά εν τέλη δεν υπήρχε χρόνος κάτι που μου τόνισε στην συνέχεια οπότε δεν παίχτηκε.Πήρε τα λεφτά στο τέλος δεν είχε ρέστα οπότε τις άφησα παραπάνω συν το ποτό που πλήρωσα για μια πραγματικά αποτυχημένη συνάντηση.Εν κατακλείδι η κοπέλα απ ότι κατάλαβα το παίζει τρελά για να φέρνει την συνάντηση στα νερά της και να τσιμπάει τα λεφτά όσο πιο αναίμακτα μπορεί και πραγματικά απορώ με τις τόσες καλές κριτικές της,μπορεί στο σεξ να είναι καλή αλλά δεν γίνεται να ανέχεσαι όλα αυτά τα περίεργα σε μια συνάντηση που θες λιγάκι να ξενοιάζεις και να χαλαρώσεις και πραγματικά να αγνοεί το τι θες εσύ λες και αυτή είναι ο πελάτης, διότι πολλές φορές ενώ έκανα υποδείξεις για το τι ήθελα έκανε του κεφαλιού της.
Υ.Γ Καλή συνέχεια και καλή χρονιά σε όλους τους συναγωνιστές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
258
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 5 xagnostos2006, hornyasfuck, TOMCRUISE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού