Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι η ατακα που λεγαμε εφηβοι και ηταν το πρωτο που μου ηρθε. Το 2ο ειναι οτι δεν ξερω ποιος γαμησε ποιον.Οσον αφορα τις φωτογραφιες ακριβεστατες και με κερδισαν να τα σκασω..οσοι ξερουν δεν τα παω καλα με τα τατουαζ και τα υψηλα κασε.Αλλα με το που ειδα φωτο επαθα κοκομπλοκο και η Καιτη δεν μου αφησε χρονο να το σκεφτω καθολου...το ευχαριστω πολυ το γραφειο, εγραψε αυτη την φορα και ξεχωρισε πολυ γιατι το πηγα δυσκολα...Η κοπελα αισθητικα μπροστα στον τωρινο ανταγωνισμο ειναι αλλου.Το κορμι 10 με τονο...Το σιλικονατο στηθος απλα αψογο και παρα πολυ ταιριαστο.Τα υπολοιπα γυμναστηριακα τ.ε.λ.ε.ι.α. ιδιως για ανω του 1,7μ....Ειπα 10 και το εννοω γιατι ακομα και τα τατουαζ ειναι τελεια.Δεν ειναι βαψιματα απο εδω και εκει...ειναι εργα τεχνης προσεκτικα φτιαγμενα σε συγκεκριμενα σημεια γιατι η κοπελα ειναι tatoo artist...μονο μειον για εμενα το piersing στις θηλες που τις κανει ευαισθητες.Προσωπο με γωνιες, μεγαλα μπλε ματια με εντονο βλεμμα και ξανθο μαλλι ως τους ωμους.Θελετε κατι αλλο? Εαν ναι να πουμε οτι εχει και σαρκωδη χειλη, φυσικα. ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΙΟΜΟΥΝΑΟΣ ΑΠΛΑ και οταν με υποδεχθηκε στις γοβες με τα μαυρα εσωρουχα στο 1,85+ επαθα κοκομπλοκο.Μπανακι αφου με εγδησε και με φιλησε ειχα επιστροφη για γρηγορο ψεκασμα αντισηπτικου που δεν με ενοχλησε καθόλου διοτι ο αγωνας ξεκινησε αμεσα.Θα ξαναπω μονο οτι ειναι αγριογατα ,τερμα ευλιγιστη και επιθυμει να περασει ΚΑΙ αυτη καλα.Η πιπα μαεστρικη με πολλες εναλλαγες, με χερι χωρις χερι, με φτυσιματα, με γλειψιμο σε μπαλλες εντονο και γρηγορα βαθια μπουκωματα οπου και με τελειωσε....Γρηγορο μπανιο λιγο chat που δυστηχως τα αγγλικα δεν ειναι καλα αλλα συννενοησε ευκολα αλλα ειπαμε της αρεσει το σεξ.Μου τριβοτανε,μου εκανε ισπανικο , με πιπωνε απλα ασταματητη.69 τρελο και προφυλακτικο για ιεραποστολικο εντονο με ποδια τερμα πανω (το προφυλακτικο με το ΣΤΟΜΑ αψογη τεχνικη).Οποτε εκοβα γιατι ηταν πολυ συντομη η επαναληψη ....μου επαιζε τρελες αναποδες μουνιες.Κατεθεσα καποια στιγμη εντος αλλα δεν με αφησε να βγω!! Ηθελε και αλλο!! Εδωσα οτι μπορουσα αλλα καποια στιγμη επρεπε να βγει το προφυλακτικο για αντικατασταση... πιπα, μπαλλες και προφυλακτικο ,φυγαμε στα Κατσικογάμης οπου εκανα οτι μπορουσα με αλλαγη καποτας αλλα ειπαμε δεν ειμαστε εφηβοι πλεον.Εκοψα...αλλα οχι εκειιιι με σηκωσε και μου εγλυφε μπαλλες και μου ζηταγε να τον παιζω και να την χυσω στα σιλικονατα γαματα βυζια της με τον κωλο τουρλα.Δεν τα καταφερνα ο κακομοιρης το γυρισα σε γλυφομουνι στο ομορφο μουνι της με τα ωραια μουνοχειλα τα λιγο πεταχτα οπως μου αρεσουν. Παλι με εβαζε να τον παιζω ταυτοχρονα ενω μου μιλαγε με την ψιλομπασα φωνη της.Κατι εκανα καλα μαλλον γιατι ζητηθηκε να μπει δακτυλο οσο το ετριβε με παθος για να τελειωσει δινοντας μου εντολες και καθοδηγηση.Τελειωσε εντονα..μου ειπε μην ξαναγινει να τελειωσουμε ξεχωριστα...Έρχεται ροπαλιάΜπανακι κοπιασμενος και οσο ντυνομουν εβλεπα αυτο το κορμι να πλενεται...με χαιρετισε γυμνη... Παιδες το κοριτσι τα σπαει...απλα...δεν ξερω αν τα ειπα ολα σωστα και αντικειμενικαΧμμμ;Μαλλον οχι αλλα τα σπαει...Λεφτα τα αφησα απλα στο τελος...για τον κοπο μου ομως δεν πηρα τιποτα Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελοΧεχε! Περασα τελεια αλλα μην μπερδευτητε ομως δεν τα δινει ολα μπαμ ,θελει να αποκτησετε μια εμπιστοσυνη αμφοτεροι δεν ειναι γατακι αλλα αγριογατα Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.355
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, THV, Random User 123 και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2023
Συμφωνώ σε όλα (more or less) επειδή όμως είμαι σκατόγερος και πρέπει να πω κάτι αρνητικό, σου βγάζω κόκκινη κάρτα για το σχόλιο για τα τατουάζ! Σιγά τα αριστουργήματα….τους Simpsons έχει στο μανίκι της, έλεος! Αδιάφορο θα μου πεις….και συμφωνώ. Κατά τα λοιπά, εάν και αρκετά ενθουσιώδης, καλά τα λες, άλλη league η γκόμενα, λείπει το anal για να πιάσει το απόλυτο (σχεδόν).
review reaction 1 review reaction 3 xagnostos2006, TOMCRUISE, Annapurna και 6 άλλα μέλη
29 Δεκεμβρίου, 2023
Jack θεματολογια (καλα εισαι φοβερος γεροντακος Μεγάλο χαμόγελο ) δεν προσεξα αλλα χρωματισμοι λεπτομερεια κτλ ηταν φοβερα.ιδιως για εμενα τον αδαη που δεν τα γουσταρω.Τωρα αυτο στο χερι μαλλον δεν το πηρα χαμπαρι καθολου εστιασα ολη την προσοχη μου στο στηθος..σωστοοοοοςςςς???
review reaction 1 review reaction 3 Yatoputso, Johnny Red2, Jack Skellington και 2 άλλα μέλη
29 Δεκεμβρίου, 2023
μπραβο ρε μαγκα,αυτα ειναι γαμησια να πουμε,βγαλμενα απο τσοντες και γαμω τις περιγραφες εγραψες!!!
review reaction 1 Yatoputso, Johnny Red2, andronikos3 και 1 ακόμα μέλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3