Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερο δώρο Χριστουγέννων ήθελε ο δάσκαλος και μαζί με ένα φιλαράκι είπαμε να μας κάνουνε ένα ακόμα δώρο. Μίλανα εγώ Αντέλ το φιλαράκι. Ο φίλος πέρασε σούπερ, εγώ πάλι δεν θα το έλεγα. Μίλανα. Ψηλή γυναικάρα με όμορφο πρόσωπο (βγάλτε τη λάμψη των φωτό με ματαρες) και ωραίο σώμα. Το μείον είναι ότι το βυζί είναι αρκετά πεσμένο, οι φωτό μάλλον είναι παλιές. Μπαίνει μέσα και βλέπω μια γυναικάρα που με αρπάζει και με φιλάει κατευθείαν. Πρώτο αρνητικό ότι δεν έκανε μπανάκι, για να μη χαλάσω το κλίμα δεν μίλησα. Φιλιά ωραία με γλώσσα παθιαρικα. Κατέβηκα μουνακι εγλειψα λίγο, καθαρό ήταν οκ αλλά οσο την εγλειψα και έδινα πόνο δυσανασχετουσε και ήθελε πιο σιγά, πάω να βάλω δάχτυλο δεν άφηνε, εε και εκεί άρχισα εγώ να ξενερώνω, γιατί δυστυχώς έχω ένα ελάττωμα, στο σεξ ειδικά αν δεν γίνονται τ πράγματα όπως τ θέλω δεν το ευχαριστιεμαι. Λέω δε γαμιεται θα το πάρει στο στόμα. Τον έπαιρνε όλο αλλά ρε μάγκες δεν ήταν πίπα αυτό, δεν έβαζε δύναμη λες και το χάιδευε ήταν ακόμα και όταν τον έπαιζε, μετά από παρότρυνση μου έκανε προσπάθεια το κορίτσι δεν μπορώ να πω. Αλλά τέρμα καβλωμενος όπως με άλλες δεν ήμουν. Καποτά κ λίγο κοπανημα στα 4 που έχυσα κακην κακώς με πουτσα όχι τελείως καβλωμενη. Ενώ είχε μείνει ένα 17 λεπτό και πλύθηκε άρχισε το σοσιαλ της είπα ν δώσει φιλάκια και να με γλείψει. Με φίλησε λίγο και μόνο αυτό την υπόλοιπη ώρα μίλαγε. Εε ήμουν ήδη ξενερώμενος οπότε δεν προσπάθησα παραπάνω. Άλλο ένα μείον επίσης ότι ζήτησε τ λεφτά από πριν ενώ τα είχα ήδη αφήσει στο κομοδίνο και τα έβλεπε. Ενώ η τηλεφωνήτρια με διαβεβαίωσε ότι θα περάσω καλά πρώτη φορά έπεσε έξω. Ίσως να μην είχαμε χημεία ίσως να μην ήμουν εγώ στις μέρες μου ίσως αυτή κανείς δεν ξέρει. Δεν μπορώ να πω ότι πέρασα τελείως χαλιά αλλά δεν πέρασα και σούπερ σε καμιά περίπτωση. Και ενημέρωσα και το γραφείο. Ελπίζω την επόμενη φορά να σταθώ πιο τυχερός γιατί δεν μας περισσεύουν τα €... Αυτά από μένα μάγκες καλή χρονιά να έχουμε με υγεία

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
404
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, maradona7 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2023
"ίσως να μην ήμουν εγώ στις μέρες μου"????????? Χαχαχα!Χαχαχα!

τι ατακα ηταν παλι αυτη ρε δασκαλε?

γινεται να μην ειμαστε στις μερες μας?

αντρες ειμαστε !

καθε μερα γκαβλωμενοι ????Ναι!Ναι!

κριμα φιλαρακι,ελπιζω την επομενη φορα να περασεις σουπερ!
review reaction 1 Johnny Red2, Quarantaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1