Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα διαφωνησο με τον μαλλιας ως προς την κριτικη του σε μερικα σημεια αλλα θα εστιασω σε ενα μειον. Εχω στειλει μηνυμα στο γραφειο και ρωταο αν η κοπελα δεχεται 69 και αν μπορω να κανω γλυφομουνι μαζι της και μου απαντανε μισο να επιβεβαιωσο με την κοπελα και μου απαντανε ναι δεχεται κανονικα δεν θα εχετε θεμα. Παω και εκει που εχουμε αρχισει στα ορθια το μπαλαμουτι μου λεει ελα ξαπλωσε στο κρεβατι , εμενα η πουτσα ακομα δεν ειχε σηκωθει εντελως, και η τυπισσα η πονηρη τι κανει παιρνει το τζελ και το βαζει στο μουνι της... Τωρα περα απο αυτο το σκηνικο το ραντεβου πηγε πολυ καλα.
Συννενοηση στα αγγλικα (μηπως ρε μαλλια δεν το εχεις με την αγγλικη και εβαλες στην επικοινωνια το 3αρι?).

24 χρονων μου ειπε ειναι, μες την καλη διαθεση, πολυ χαμογελο, πολυ θετικη ενεργεια και αυρα. επαιζε και την μουσικουλα και χορευε ολη την ωρα. Βυζαρες, προσωπακι οταν χαμογελαει πολυ δυνατο, φιλαει με γλωσσα, στην πιπα ηταν μια χαρα το εβαζε ολο μεσα, γενικα το προσπαθουσε. Στα 4 ηταν ολα τα λεφτα , κωλαρα, και μετα το τελος ηρθε σε ιεραποστολικο.
Εγω ενοιωσα λες και βγηκα εξω σε κλαμπ της κολομβιας μου αρεσε ενα μωρο μελαχροινο κοντοπουτανο με κωλαρα και βυζαρες και την πηρα στο χοτελ για να την σκισω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.508
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Γιώργος Παπ., hornyasfuck και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2023
νταξει η κινηση που εκανε με το τζελ για μενα ειναι κοκκινη καρτα κ η βαθμολογια σου πιστευω οτι ειναι πολυ ψηλη,ειδικα αν το γλειφομουνι παιζει για σενα τοσο μεγαλο ρολο οσο παιζει για μενα.
καταλαβαινω πως δεν της εκανες σκηνη εκεινη την ωρα κ δεν της ειπες να παει να κανει ντους κ να ξεβγαλει το τζελ για να μη χαλασεις την ατμοσφαιρα του ραντεβου...
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1