Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σίγουρα το έχετε ακούσει το meme... άλλο παραγγέλνεις και άλλο σου έρχεται! ε κάπως έτσι ήταν και η δική μου εμπειρία με την Indira. την είχα δει, είδα και μια φοβερή κριτική και επειδή έχω αδυναμία στις Ασιατισες αποφάσισα να την πάρω μέσα στις γιορτές να αλλάξω λίγο παραστάσεις. Δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές εκτός και αν είναι πολύ κακή η εμπειρία ώστε να σώσω κανέναν

Η συνενοήση με το γραφείο εύκολη, η κοπέλα καθυστέρησε 15' (χωρίς να ειδοποιηθώ αλλα δεν είχα προβλημα σε αυτό).
Ήρθε όπως είχα ζητήσει να είναι ντυμένη.

Κάπου εδώ τελειώνουν τα καλά... η κοπέλα που αντίκρυσα όταν ανοιξα την πόρτα είναι σαν να είναι άλλη κοπέλα από αυτήν στις φωτογραφίες! δεν εννοώ πως οι φωτογραφίες είναι επεξεργασμένες ή 5ετίας αλλά και το πρόσωπο ακόμα μοιάζει ελάχιστα με τις φωτο. Το σώμα είναι απαραδεκτο!

Στο πρόσωπο είναι μια απλά γλυκιά Καζακστανή (Ρωσίδα δεν είναι και δεν καταλαβαίνω γιατι το γραφείο την παρουσιάζει ως Ρωσίδα) με ασιατικά χαρακτηριστικά. Σε σχέση με ωραίες αυθεντικες ασιατισες ειναι σιγουρα 2η κλάση.

Το σώμα της είναι πολύ κακό!!! +10 κιλά από τις φώτο με προφανές θέμα στην κοιλιά και κάτω! στο στήθος έχει ουλές από πρόσφατη αφαίρεση σιλικόνης και δεν αντέχει τα πολλά παιχνίδια με αυτό αφου την πονάει.
στα 4 για όσους τους αρέσουν οι κωλοχειρολαβές θα βρείτε μπόλικες.

είχε διάθεση να με ικανοποιήσει παρότι την απογοήτευσή μου την οποίζ προσπάθησα να μην δείξω και να περάσω εγώ καλά και να μην χαλαστώ... της αρέσει να καβαλάει (πρώτο τελειώμα όπου της αρέσει να μένει μέσα μετά να νιώθει τα υγρά) και στα 4 βγάζει ωραίες κραυγές και αντέχει να ανεβάσεις στροφές (2ος γύρος όπου τελικά τελειώσα στο σώμα της). η πίπα της αρκετά ρηχή εντομεταξύ, σαν να μην ήταν πίπα όταν της τον εβαζα στο στόμα και όταν πηγα λίγο πιο βαθιά έκανε λες και της τον εβαλα 20 εκατοστά μέσα και πνίγηκε για κανα 2λεπτο

ΥΓ: επίσης καπνίζει ηλεκτρονικό τσιγάρο με το οποίο μπηκε μέσα ετοιμη να το ανάψει χωρίς καν να με ρωτήσει και μετά από δική μου παρότρυνση το άφησε για μετά. άρα και εδώ το γραφείο πρέπει να διορθώσει την περιγραφή

Ελπίζω να βοήθησα κάποιους ώστε να μην πετάξουν 140Ε περιμένοντας μια μουνάρα ασιατισα ή αν αποφασίσουν να τα δώσουν να ξέρουν τι να περιμένουν. Το γραφείο έχει πολύ καλύτερες επιλογές στα 150Ε ή ακόμα κ με 140Ε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
421
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, Γιώργος Παπ., mancunian1986 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2023
Δυστυχώς χάνει την αξιοπιστία του κ αυτό το γραφείο
review reaction 3 hornyasfuck
26 Δεκεμβρίου, 2023
Να’σαι καλά φίλε για την κριτική που σώνει κόσμο και όχι μόνο…(ο νοών νοείτω)
review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, papaphilips, hornyasfuck
26 Δεκεμβρίου, 2023
Έχουμε δύο κριτικές ,με διαφορά μίας εβδομάδας , που η μία την εκθειάζει για μούναρο και ανελέητο γαμήσι και η άλλη για απαράδεκτη εμφάνιση και μην την ζορίζεται γιατί δεν αντέχει ,πονάει και γενικά για soft καταστάσεις . Τι κάνει ''νιάου-νιάου στα κεραμίδια ?''. Νά'σαι καλά φίλε έσωσες πολλούς ,τουλάχιστον απ'εδώ στο bou .
review reaction 1 review reaction 3 Bartender 74, BisexualWannabe, papaphilips και 1 ακόμα μέλος
27 Δεκεμβρίου, 2023
υπαρχει μια καποια αποκλιση στις 2 τελευταιες κριτικες της Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, hornyasfuck
27 Δεκεμβρίου, 2023
εγώ θα πω πως και οι 2 κριτικές είναι πραγματικές, ο συναγωνιστής είναι μέλος με 100+ κριτικές άρα αξιόπιστος και επίσης κ εκείνος ανέφερε τα θέματα στο σώμα... εγώ αυτό που εστιασα περισσότερο είναι ότι η κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες που θα περίμενες να δεις μια μουνάρα με ωραίο σώμα. τώρα για τη χημεία του ραντεβού είναι υποκειμενικό
review reaction 1 BisexualWannabe
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5