Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μόνικα λοιπόν είναι σκέτο τρελοκομείο όπως αναφέρω και στον τίτλο. Από
εμφάνιση ότι βλέπετε στις φωτό και για τα χείλη της τα χουν πει οι προηγούμενοι (μοιάζει και λίγο στη μούρη με τη Ναταλία sugarbabes). Συνεννόηση μπουζούκι κλασικά με νοήματα. Εκείνη πετούσε και κάτι ουκρανικά της έλεγα "no capito baby" γελούσε σα βλαμμένο. Ήρθε με ένα θεόστενο μαύρο φόρεμα που τόνιζε τη σωματάρα και τις φτιαγμένες βυζάρες της. Έφτασε στην ώρα της ίσως και λίγο πιο νωρίς καθώς την έκλεισα αργά τα μεσάνυχτα και δεν είχε καθόλου κίνηση. Επειδή είναι πιπίνα ξεκίνησα με λίγο χαβαλέ για να την καλοπιάσω και τις έβαλα τραπίλες για να μου κάνει τουέρκ. Εκεί λύθηκε και με ξάπλωσε στον καναπέ και άρχισε να μου τρίβεται. Έπεσαν και αρκετά μπατσάκια στην κωλάρα της. Γδυθήκαμε και ξεκίνησε με πίπα που δεν ήταν κάτι το τρομερό αρκετά μονότονη θα έλεγα και μερικές φορές
έβαζε δόντι αλλά και με δάγκωνε! Τότε τη μάλωσα λίγο αλλά δεν κατάλαβε και πολλά γιατί αγγλικά ξέρει μόνο πολύ βασικές λέξεις. Από μπαλάκια δεν περνάει, της αρέσει να τα τραβάει μόνο. Αφού δεν είδα
προκοπή την πήγα στο κρεβάτι να τη γαμήσω. Έκανε ωραία στησίματα αφού βοηθάει η ευλυγισία της , το δέρμα της επίσης απίστευτο χωρίς ίχνος τρίχας κλασική περιποιημένη Σλάβα. Το μουνί της εμένα μου φάνηκε θεόστενο ήθελε απαραίτητα κρέμα ή σάλιο! Στο διάλειμμα έτρεξε να πάρει το iqos και να στείλει μνμ στον οδηγό. Είπαμε και κάτι μαλακίες για τις πούτσες που έχει φάει στην Ελλάδα και βγάλαμε κάμποσες φωτό μαζί στον καθρέφτη της τουαλέτας. Ελπίζω να μη με δω σε κάνα onlyfans! Στον δέυτερο γύρο αργούσα να χύσω και της είπα να πάρω μισή ώρα ακόμα. Αυτό το κατάλαβε με τη μία! Με τελείωσε και τις δύο φορές με χέρι και χύσιμο στα βυζιά της. Της έκανα νύξη για τελείωμα στο στόμα με λεφτά και μου λέει έντρομη "no i will kill you" και ταυτόχρονα μου έσφιγγε τον πούτσο δείχνοντάς μου την μπουνιά της. Φιλιά στο στόμα
κλπ επίσης δεν αφήνει, ούτε 69. Προτείνεται γενικά σε πιτσιρικάδες
που δεν έχουν πολλές απαιτήσεις και θέλουν απλά να πηδήξουν ένα ωραίο ουκρανάκι του instagram. Η βαθμολογία ενδεικτική δε θα έβαζα ούτως ή άλλως παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.008
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, xagnostos2006, maradona7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2023
αμα δεν αφηνει κ 69 καλα κρασια...
review reaction 1 review reaction 3 maradona7, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1