Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 5 10
Call-Girls 14965
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Εντάξει ρε μάγκες, αν εσείς είχατε σωστή συμπεριφορά από την γκόμενα τι να πω
Τόσα χρόνια παρακολουθούσα απλά.
Νεόκοποι όμως που μόνο η γνώμη τους μετράει και οι άλλες γνώμες άκυρες μάθαμε το ρόλο τους πλέον
Εγώ είμαι ο μαλάκας όμως δεν φταίνε αυτοί
Δεν έχω να πω πολλά παρά ότι 35 λεπτά μου έτρωγε τον χρόνο πλήρωσα όλο το γαμημένο ποσό και το ξενοδοχείο και έφυγα άχυστος
ότι και να έλεγα έκανε την κουφή κι ότι δεν καταλάβαινε
Το γραφείο φυσικά δεν φταίει για την δικιά μου μαλακία, δεν διαμαρτυρήθηκα καν γιατί ξέρω ότι εγώ έκανα την μαλακία, τι να μου έλεγαν δηλαδή ότι είμαι μαλάκας;
την γκόμενα δεν την πήρα για συνοδεία για να γαμήσω την πήρα ένα καλούτσκο κορμί κι ένα καλό πρόσωπο δεν μου λέει και πολλά αν δεν κάνει κίνηση να γαμήσω
Ρε ούστ
180 κλωτσιές θέλει αυτή και οι άλλοι 2 από κάτω

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
GLOCK19
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.865
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Rensten, doc_lin, ydroxoos7 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2023
Οκ είμαι για τις κλωτσιές.

Αυτό δε σημαίνει κάτι, εγώ πέρασα καλά με την κοπέλα.

Αν προσέξεις στην κριτική μου γράφω ότι με ξενέρωσε λίγο η συμπεριφορά της γιατί δε σεβάστηκε το χρόνο μου και ότι ο επαγγελματισμός της ξεδιπλώνεται μόνο κατά το σεξ.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Rensten και 2 άλλα μέλη
24 Δεκεμβρίου, 2023
είσαι για πολύ κράξιμο φίλε μεγαλοβούνι, γιατί βλέπω ότι πας να γίνεις χειριστικός σε όποια άποψη είναι αντίθετη μαζί σου
είσαι όνειδος και ύποπτος ο ρόλος σου σαν περσόνα
review reaction 1 review reaction 3 FIDEL Sk, hornyasfuck, Johnny Red2 και 10 άλλα μέλη
24 Δεκεμβρίου, 2023
αρχισες να ξυπνας
review reaction 1 hornyasfuck, Stavros(2), Johnny Red2 και 6 άλλα μέλη
24 Δεκεμβρίου, 2023
Επειδή είπες ότι είμαι για κλωτσιές και εγώ απλά είπα ότι προσωπικά είχα περάσει καλά, σε βαθμό που ίσως της έδινα πάλι μια ευκαιρία.

Πες με ύποπτο, πες με ό,τι θέλεις, δε με ενδιαφέρει, δεν κρύβομαι.
review reaction 1 review reaction 3 Rensten, hornyasfuck, Johnny Red2
24 Δεκεμβρίου, 2023
@GLOCK19 Καπέλο Πως τον πετσόκοψες έτσι τον προμοτορα @bigmountain
γελάει ο κόσμος γιατί ο κόσμος ξέρει Χαχαχα!
B
Bisha
review reaction 1 review reaction 3 FIDEL Sk, hornyasfuck, Rensten και 2 άλλα μέλη
24 Δεκεμβρίου, 2023
Φιλε θα σου δωσω μια συμβουλη και θα τονισω ενα λαθος σου.
Συμβουλη:ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΣΑΩΡΟ.
Το χουμε χιλιοπει.
Κλεινεις την κοπελα τη βλεπεις πως αποδιδει στο μισαωρο και αν δε σε ικανοποιησει γεια σας
Και το λαθος σου:Πως την αφησες να σου φαει 35 λεπτα;
Πως μπορει να γινει αυτο;
Στην πορνοκαριερα μου ειτε φολα ηταν αυτη που εφαγα ειτε εσκορτ με απ ολα,απο τη στιγμη που μπηκα στο δωματιο,εντος 10 λεπτου max ειχε ξεκινησει ο αγωνας.
Συμπερασμα:Βλεπεις λοιπον οτι στο πρωτο δεκαλεπτο η κοπελα δεν ακουει;Παιρνεις το γραφειο τα χρηματα σου και αντιο.
Ποσο πιο απλο;
T
troubaman
review reaction 1 T-DRIVER1, maradona7, Rensten και 6 άλλα μέλη
24 Δεκεμβρίου, 2023
@troubaman την πάτησα, το λάθος ήταν δικό μου, έτσι κι αλλιώς στο χώρο μου την πήρα οπότε το πόσο ήταν μιας ώρα όπως και να έχει
review reaction 1 Bisha, hornyasfuck, Johnny Red2
24 Δεκεμβρίου, 2023
@Bisha Η φάση είναι που δεν εχεις ούτε μια αρνητική κριτική για yourangels επίσης είπες καλά λόγια για μια τύπισσα (Monika10) η οποία έχει δεχτεί αρκετό κράξιμο στις τελευταίες 3 κριτικές της και το προφίλ της δεν φαίνεται πια ενεργό
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2, papaphilips και 1 ακόμα μέλος
24 Δεκεμβρίου, 2023
@Bisha μιλάς εσύ που όλοι ξέρουμε τι είσαι; Σε ξέρουμε καιρό τώρα και αποκαλύφθηκες μόνος σου.

Ο γραφών απλά έχει νευράκια και κατηγορεί άλλους για την δικιά του αποτυχία. Αφού έβλεπε πώς συνέχιζε την πάρλα γιατί δεν την έδιωξε; Και μετά φταίω εγώ;

Επειδή ο ένας δεν πέρασε καλά, όλοι οι υπόλοιποι είναι προμότορες;

Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2
24 Δεκεμβρίου, 2023
@GLOCK19 αυτο ρωταω πως εγινε και σου εφαγε πανω απο μιση ωρα;
Της αφησες χρονο να μιλαει;
Δεν ορμηξες αμεσως;
Δε σε αφηνε;
Δεν υπηρχε επικοινωνια;
Δηλαδη της μιλαγες επι 35 λεπτα και δεν αποκρινοταν σε αυτα που ηθελες;
Και το αλλο καλα που μου το τονισες:ΠΟΤΕ OUTCALL παιδες σε πρωτη συναντηση.
Μονο αν η κοπελα δεν κανει INCALL και σου εχει κεντρισει πολυ το ενδιαφερον...τοτε μονο πας και παλι ειναι μιας μορφης κασκαντεριλικι αυτο.
Συνηθως δεν παω με κοπελες που κανουν μονο outcall.
Αντε αν ειναι ελληνιδα και δικαιολογειται οτι το incall της θα ταν να σε υποδεχτει σπιτι της.
Στο σημειο αυτο ας δωσουμε εβα ορισμο στο incall και το outcall καπως πιο πρακτικο:
Incall σημαινει παει ο πελατης στο μερος που διαμενει η κοπελα οποτε και δεν επιβαρυνεται με εξτρα εξοδα,ειτε μπορει να δοκιμασει την κοπελα στον ελαχιστο χρονο με την ελαχιστη χρεωση.
Στο outcall η κοπελα θα εχει εξοδα μετακινησης.Θα σπαταλησει χρονο επισης για να ερθει εκει που εισαι.
Ταξι δε σε βαζουν να πληρωσεις ουτε τον οδηγο,αλλα ανεβαζουν την ελαχιστη χρεωση στην τιμη της ωρας.
Μαζι ανεβαινει και το δικο σου ρισκο σε περιπτωση φολας.
Στη γενικη εικονα δε πειραζει φιλε μου ολοι εχουμε φαει φολα καποιες φορες.
Ειναι κι αυτο μερος του σπορ.
Τηρεις καποιες δικλειδες ασφαλειας για σενα και απο εκει και περα παιρνεις και τα ρισκα σου.
Καλες γιορτες με υγεια να εχεις
Και παμε για αλλα καλυτερα γαμησια Ναι!
T
troubaman
review reaction 1 T-DRIVER1, maradona7, Bisha και 6 άλλα μέλη
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2