Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γνωστή σταθερή αξία του γραφείου η Melina που για άγνωστο λόγο μου είχε ξεφύγει. Θα είμαι σύντομος γιατί έχουν γραφτεί πολλά, θα συμφωνήσω με όλα τα θετικά!

Πρόσωπο πολύ κοντά στις φώτο, ίσως πιο φρέσκο και πιο όμορφο με το λιγοστό μακιγιαζ όταν την συνάντησα. Σώμα αξιολογότατο, ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ. Ψηλή με πιασίματα και πλούσιο φυσικό στήθος που το αξιοποιεί κατάλληλα. Περιποιημένη, αρωματισμένη, καθαρή, με κατάλευκη επιδερμίδα χωρίς tattoo. Μόνο ίσως αρνητικό η μεγάλη περιφέρεια.

Συμπεριφορά άψογη, φιλική, ευχάριστη, παιχνιδιάρα, δεν κλέβει χρόνο και είναι πολύ άνετη με αυτό που κάνει. Η συμμετοχή στο sex είναι όμως που την κάνει να ξεχωρίζει. Δεν κωλώνει πουθενά και ζητάει και περισσότερο. Όσοι έχουν πρόβλημα με την καρδιά καλό είναι να την αποφύγουν. Τρελέγκω με την καλή έννοια, στο διάλλειμα χορεύει, παίρνει προκλητικές στάσεις, κάτι ό,τι μπορεί για να ευχαριστήσει.

Συνοψίζοντας συμπεριφορά και συμμετοχή άψογης επαγγελματία με αξιολογότατη εμφάνιση.

Καλή εορταστική περίοδο σε όλους με πολλές όμορφες στιγμές και όπως λέει και το bou "με σεβασμό για τις κοπέλες και τη δουλειά τους" !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
10.774
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2024
Καλησπέρα, επειδη σκέφτομαι να την πάρω την κοπέλα οι ρώγες της επειδή δεν τις δείχνει η φωτογραφία είναι ωραίες κάγκελο για πιπιλισμα ή σαν αυτές τις ανύπαρκτες επίπεδες που μοιάζουν με πεπερόνι ;
review reaction 3 Johnny Red2
13 Ιανουαρίου, 2024
@σεβαστός_σάτυρος πραγματικά δεν θυμάμαι, μη σε πάρω στο λαιμό μου!
review reaction 1 Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2