Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναντηθηκα με τη Μιλανα καπου στα μεσα Σεπτεμβρη,οπότε ας γραψω και μια κριτικη που ισως φανει χρησιμη στο μελλον.Με το που μπαινω στο δωματιο,ειδα ενα ατομο αρκετα μαζεμενο που δε μπορουσε να πολυ-επικοινωνησει με ευκολια στα αγγλικα...Αυτο λιγο με χαλασε στην αρχη,αλλα λεω μεσα μου:"δε γαμιεται,μια δουλεια που ειναι να γινει ας γινει"?...Της δινω ενα γλωσσοφιλο για να μπει λιγο στο κλιμα και επειτα με ξεκινησε στα τσιμπουκια...Το πηγαινε καλα με το εργαλειο μπορω να πω.Αργα,βαθια και σταθερα χωρις αποτομες κινησεις...Ετσι οπως το ηθελα...Μετα απο μερικα λεπτα και αφου της εκανα ενα καλο γλειφομουνι,τη γαμησα απο πισω παιζοντας με το σφιχτο κωλαρακι της...Δεν μου ηθελε anal,οποτε της τον εμπηξα ολο στο μουνακι της.Πραγμα που επισης δε με ξενερωσε καθολου!Στο τελος αφου εχυσα πανω και στα δυο κωλομαγουλα της,μου ζητησε να τη σκουπισω οχι με πετσετα,αλλά με χαρτι υγειας παρακαλω...?Παιζει να χαλασα ολο χαρτι μεχρι να τελειωσω με το σκουπισμα...Μαλακα λεω μεσα μου δε γινονται αυτα αλλα τεσπα...Γενικα λοιπον ειναι συνεργασιμη στο ολο κομματι μονο που επικοινωνιακα δεν το χει...Ειναι λιγο αλλου...Αν με το καλο επιστρεψει απο τα μερη μας,ισως να την ξαναπαρω...Πλακα ειχε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PanosK13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
454
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Km7699, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2023
Την έχω πάρει τρεις η τέσσερις φορές και σίγουρα θέλω να τη ξαναπάρω όταν έρθει
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
23 Δεκεμβρίου, 2023
Ειναι μια καλη περιπτωση,οντως.Οχι κατι το ουαου κατ'εμε...Ενα καλο γαμησακι αξιζει να της ριξεις ομως.Ισχυει...!
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
23 Δεκεμβρίου, 2023
Καλά ρε μύστη γιατί σου φάνηκε περίεργο το χαρτί υγείας; Το λογικό είναι.

Εσύ τα χύσια σου τα ρίχνεις σε πετσέτες; Money Mouth
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, Johnny87, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
23 Δεκεμβρίου, 2023
Κανονικα με πετσετα γινεται βρε μπουφο!Το χαρτι υγειας ειναι πολυ λεπτο...Εντωμεταξυ η μαλακω στεκοταν βρεγμενη στα τεσσερα και ουτε που σκεφτηκε να παει στη μπανιερα να πλυθει...
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
23 Δεκεμβρίου, 2023
Τι πετσέτα ρε μπιχλιαρη, έχεις χυσοπετσετα εσύ δηλαδή για κάθε φορά που χύνεις; Μαλακία
Σε κάλτσα την επόμενη.

Να μην παίρνεις δίφυλλο.
Με χαρτί κουζίνας είναι το καλύτερο.
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, papaphilips
24 Δεκεμβρίου, 2023
Καλα φιλε αστο...Εχεις κλασει πανω σου και δε το ξερεις...Βαζω στοιχημα πως εσυ πλενεσαι καθε Χριστουγεννα και Πασχα.Δεν εξηγειται αλλιως η ηλιοθιοτητα που σε δερνει.
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
24 Δεκεμβρίου, 2023
Μάλλον για τον εαυτό σου μιλάς, χυσοπετσετα εγώ δεν έχω. Μου αρέσει που έγραψες κιόλας "κανονικά έτσι γίνεται" Χαχαχα!
review reaction 1 hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7