Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση επιτέλους με την Ιωαννα34 στο κλασικό ξενοδοχείο. Κακό μικρό δωμάτιο κατά την γνώμη μου σε σχέση με τον Πριαμο στο Παγκράτι που προτιμώ συνήθως σε παρόμοια τιμή περίπου αλλά δεν είναι και τόσο σημαντικό για ένα ραντεβού.
Έφτασε λοιπόν στη ώρα της μια βροχερή νύχτα με καμπαρντινα και καπέλο, φορούσε και κάτι γυαλιά που ίσως να ήταν αχρείαστα κατά την γνώμη μου αλλά επιλογή της . Γαματος χαρακτήρας όπως λένε όλοι κλπ . Σωματαρα με φοβερό κωλο . Ωραία μάτια.

Ξεκινήσαμε το σεξ και ενώ δεν φιλαω γενικά με γλώσσα την έβαζε αρκετά και υπέκυψα αρκετές φορές. Φιλάει παθιασμένα και το ζει το σεξ γενικά. Ήθελα να την πάρω μόνο από κωλο αλλά δεν κρατήθηκα γιατί είχα και την απορία της αίσθησης του μουνιου της . Πολύ ωραίο και σφιχτό μουνακι και πολύ σφιχτός κωλος ( στην αρχή τουλάχιστον) . Παίχτηκαν 2 γύροι σχεδόν 40 λεπτά ο καθένας και κάθε φορά ζητούσε ξανά και ξανά βαθύ και σκληρό γαμησι ειδικά από κωλο . Γενικά το έχει με το σεξ και αντέχει τα πάντα.

Την πήρα λοιπόν και έλυσα την απορία μου αλλά δύσκολα θα την έβλεπα γιατί όπως ξέρουμε όλοι είναι δύσκολο γενικά να κλείσεις ραντεβού και δεν πρόκειται να ξαναπάω σε αυτό το ξενοδοχείο. Φουλ PS εμπειρία που αξίζει να την αποκτήσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
WhiteBoy1990
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
696
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, koumanidas, Yagulas και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν χορταινει με τπτ η ιωαννα...ειδικα απο κολο και στην καταποση...και ενα λιτρο σπερμα να της ριξεις στο στομα θα το καταπιει ολο....αυτη την στιγμη η καλυτερη ανεξαρτητη!!!
21 Δεκεμβρίου, 2023
Αυτόν τον κωλο πρέπει να τον γαμησεις έστω μια φορά το χρόνο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2