Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 32897
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπελα κανει αγγαρια.
Εχει στοχο να παρει τα χρηματα με τη μικροτερη δυνατη εμπλοκη και κουραση.
Προσωπο αδιαφορο με κακο βαψιμο. Σωμα καλο, βοηθαει η ηλικια, με ενα tribal tatoo αναμεσα στα ομολογουμενως εντυπωσιακα βυζια.
Με την σταση του σωματος δεν επτρεπε να ευχαριστηθεις καμια σταση προσπαθωντας να αποφυγει πληρη εισοδο.
Το μονο που την ενδιεφερε ηταν να σε τελειωσει και να φυγει, χωρις να ιδρωσει.
Απροσεκτο ξυρισμα στα ποδια και την ευισθητη περιοχη, της ειχαν ξεφυγει 2 σημεια.
Κριμα γιατι παρολο το μετριο προσωπο, εχει ομορφο σωμα και στητα βυζια και θα μπορουσε να προσφερει καλες υπηρεσιες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.054
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, BisexualWannabe, maradona7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2023
απουσιάζω σχεδόν δυο εβδομάδες είμαι εκτός Αθήνας όποτε είδη κατάλαβαμε και ποια κάνει αυτό το σχόλιο ! Πάρο όλα αυτά όσο αφορά τις τρίχες κάνω λέιζερ εδώ και ένα χρόνο δεν ξέρω που βρήκες τριχα πάνω μου μήπως με μπερδεύεις με άλλη διότι δεν έχω Τατόοο τραιμπαλ είσαι πολύ κακος άνθρωπος και από εμένα έχεις φάει μπλοκ, ! Έχουμε καταλάβει όλοι ότι σε βάλαν από το άλλο γραφείο και απλά είσαι γελοίος ! Τα φιλια μου καλά να περνάτε, δίπλα μου μόνο όσοι αξίζουν την αληθινή καυλα! ( χειτερς πάμε λίγο να με ανεβάσετε ) μην ξεχνάτε πως είμαι η παλιά ΗΛΕΚΤΡΑ και το όνομα μου ανέβηκε με τους χειτερς όποτε για πάμε να ανεβάσουμε τώρα και την Ποπη καλές γιορτές και τα φιλια μου στις ζηλιάρες
review reaction 1 Johnny Red2, stel27, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
26 Δεκεμβρίου, 2023
@PopiPopakiBeba
μη μασας και πετσοκοψε τους.Ναι!
μας ελειψες Γιούπιιι!
review reaction 1 review reaction 3 PopiPopakiBeba, Johnny Red2, hornyasfuck
26 Δεκεμβρίου, 2023
δεν υπάρχει περίπτωση φίλε να έγιναν αυτά που λες ...Η κοπέλα είναι ότι καλύτερο υπάρχει .την είχα συναντήσει πέρυσι με το όνομα Ηλέκτρα.για την οποία να σημειωθεί ότι είχα γράψει κ τότε κριτική κ μέτα την κατέβασαν κ τώρα σαν Πόπη 2φορες π τώρα δν την έχουν ανεβάσει καθόλου ....Πόπη Ηλέκτρα όπως κ να σε λένε (π μ είχες πει το πραγματικό σ όνομα )δν έχει καμία σημασία συνέχισε έτσι ακριβώς ...σε 10 μέρες θα είμαι Αθήνα κ σίγουρα θα σε συνάντησω ....ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck
26 Δεκεμβρίου, 2023
Και στο βρυλισου όταν την είχα πάρει είχε μια δόση βιασύνης να σε ξεπετάξει χωρίς σεξ, εμένα μετά από 3 λεπτά σεξ και κλασικά αποφεύγοντας πλήρη διείσδυση μου πρότεινε πιπα κ να χύσω στο στήθος της.
review reaction 1 review reaction 3 Bartender 74, Johnny Red2, hornyasfuck
26 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν υπαρχει προθεση να δυσφημισω καμια κοπελα. Την αποψη εγραψα. Η κριτικη λεει οτι η συναντηση ηταν 15/12, απλα για δικους τους λογους οι admin την δημοσιευσαν αργοτερα. Αν δεν εχεις tattoo αναμεσα στα στηθη, τοτε το γραφειο εστειλε αλλη κοπελα και ζηταω συγνωμη.
review reaction 1 BisexualWannabe, Johnny Red2, Ilovecg και 1 ακόμα μέλος
26 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν θυμάμαι για τατου ανάμεσα στα στήθη αλλά δεν παίρνω κ όρκο. Καλοκαίρι του 22 πρέπει να ήταν όταν πρωτοξεκίνησε στο 46, μπορεί κ πιο πριν μέσα στο 22. Νομίζω είχε πει είναι από θεσαλονικη κ είχε κ γκόμενο?
review reaction 4 review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
26 Δεκεμβρίου, 2023
η αλήθεια φίλε ότι έχει ταττου ανάμεσα στα βυζάκια της .αλλά νομίζω ότι είναι τριαντάφυλλο .ναι κ εμένα από Θεσσαλονίκη μ είχε πει ότι ήταν κ σπούδαζε εδώ κ έμενε σε μια θεία της .χάχα
review reaction 1 hornyasfuck, Ilovecg
27 Δεκεμβρίου, 2023
πω πω...της Ποπης γινεται
review reaction 3 BisexualWannabe, Bartender 74, Διαγραμμένο μέλος 238046 και 1 ακόμα μέλος
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8