Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Περί της 7:30 εσπερινής και ο Φρίξος είχε κάτι αλκοολικές ορέξεις. Στέλνω σε μερικές ανεξάρτητες αλλά τρώω πανηγυρικό άκυρο, διαλογισμός μερικών λεπτών και λέω ΟΚ, πάμε μάγο να μας σώσει.

Τηλέφωνο και ρωτάω ποιες κοπέλες που κάνουν και πρωκτικό είναι διαθέσιμες, ίσως η Ισιδώρα και σίγουρα η Γωγώ μου λέει το κορίτσι και κάτι μέσα μου με κάνει να πιστέψω πως θέλει να διαλέψω την Ισιδώρα. Σαν κλασσικός μαλάκας λέω δεν βαριέσαι, ας κάνω και εγώ μια φορά το κασκαντεριλίκι μου και να πάρω την Γωγώ (αργότερα με ενημέρωσαν πως η Ισιδώρα δεν μπορούσε άρα δεν είχα και επιλογή) οπότε την κλείνω για μια ώρα και επισημαίνω το κορίτσι να έρθει έτοιμο για πρωκτικό, κρατήστε το αυτό.

Παίρνω δωμάτιο, μπανάκι, τσοντούλα και περιμένω. Στην ώρα της χτυπάει η πόρτα και τρώω ένα μικρό σοκ. Το κορίτσι ενώ φορούσε κάλτσες και γόβες που είχα ζητήσει, ήταν τελείως άβαφτη και σχετικά απεριποίητη. Μου σκάει ένα φιλί, με αρχίζει και στα μωρό μου ρε μωρό μου, με έριξε η πουτάνα.... Το ξεντύνω και βλέπω μια κοιλιά σχεδόν μεγαλύτερη από την δική μου ενώ το υπόλοιπο σώμα ήταν αρμονικό, σκέφτομαι ρε μπαγάσα φωτογράφε για αυτό την δείχνεις μόνο από πίσω στο σαιτ.

Το κορίτσι δεν ζήτησε να πάει για φρεσκάρισμα οπότε ξεκίνησαμε τον αγώνα με φιλάκια χαδάκια κλπ. Βγάζω βρακάκι και αντικρύζω το δάσος της Φολόης, τρύχα τουλάχιστον 10-15 ημερών που έφτανε μέχρι την πίσω τρύπα και τα γύρω προάστια, ούτε καν το σκέφτηκα να κατέβω προς τα κάτω όπως καταλαβαίνετε. Πίπας έναρξη με αρκετές φιλόδοξες προσπάθειες για DT και μετά από κανένα τέταρτο την έβαλα στα τέσσερα όπου με συνοπτικές διαδικασίες ξεφόρτωσα στο λάστιχο.

Μπάνιο εκατέρωθεν, τσιγαράκι και έναρξη δεύτερου γύρου με πίπα. Κανένα δεκάλεπτο αργότερα της λέω ήρθε η ώρα για την κωλάρα σου όπως και έγινε. Δυστυχώς μας πήρε η μερέντα και η μυρωδιά τόσο πολύ που μου ήρθε να ξεράσω οπότε της λέω "μωρό μου νομίζω πως πρέπει να πλυθούμε" και μου απαντά "αφού με ξεκώλιασες", δεν απάντησα αλλά και οι δύο ξέρουμε πως δεν προετοιμάστηκες κατάλληλα, ξέρεις, αυτό το κλύσμα που κάνουν τα κοριτσάκια όταν ξέρουν πως θα τον φάνε από πίσω.... αυτό.

Μπανάκι και αράζω στο κρεβάτι να με τελειώσει με πίπα στα μουτράκια της.

Ώρα πληρωμής και στην ερώτηση πόσο είναι το δωράκι σου, μου λέει το τελείωμα στο πρόσωπο το χρεώνω έξτρα εγώ 20 ευρώ, μου ήρθε να της πω καλά κάνεις αλλά πες στα αφεντικά να το γράψουν και στο σαιτ αλλά είπα να μην μανουριάσω, τα πήρε, φιλάκι και γειά σας.

Άρα:
1. Το κορίτσι εμφανησιακά πολύ μέτριο ΑΛΛΆ πολύ καλός χαρακτήρας που θέλει να ευχαριστηθεί ο πελάτης.
2. Χρειάζεται οπωσδήποτε βελτίωση στην υγιεινή (αποτρίχωση, κλύσμα κλπ), 150 την ώρα ζητάς και το παίζεις έσκορτ, ούτε στην φυλής τέτοια πράγματα.
3. Το κορίτσι ευγενικό αλλά το ραντεβού αποτυχημένο φουλ για τα μέτρα μου οπότε δεν θα ξαναπάρω
4. Μάγε με στεναχώρησες....

Γαμάτε γιατί χανόμαστε Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.095
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, BisexualWannabe και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2023
Μας καύλωσες με τη τρίχα.
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, xagnostos2006, slayer123 και 3 άλλα μέλη
20 Δεκεμβρίου, 2023
Καί αὐτά ποὺ γράφεις ἐξηγοῦν γιατί ἦταν διαθέσιμη
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, James Blend, petran 19866266 και 5 άλλα μέλη
20 Δεκεμβρίου, 2023
Δυστυχώς κάποιος πρέπει πάνω να κάνει τον κασκαντέρ στην αρχή.
Τα παραπάνω κιλά φαίνονται στις φωτό (αρκετά μεγάλος κώλος) αλλά το να έρχεται αξύριστη είναι αστείο.....

review reaction 1 Johnny Red2, razorxt, bigmountain και 1 ακόμα μέλος
20 Δεκεμβρίου, 2023
κριμα φιλε για την ξενερα που εφαγες, και Ισιδώρα να έπαιρνες ξενέρα θα ετρωγες γιατι δεν εχει καμια σχεση με τις φωτο αθλιο σωμα και τουλάχιστον πανω απο 35χρ σπασμενη.
review reaction 1 review reaction 3 alexandrosss, Johnny Red2, ntinosspa14 και 6 άλλα μέλη
20 Δεκεμβρίου, 2023
Με αυτή την κοιλιά,και την τριχοφυΐα...μήπως ήταν γκαστρωμενη η τύπισσα φίλε ;
E
elgreco90
review reaction 3 review reaction 1 alexandrosss, Johnny Red2, demole και 1 ακόμα μέλος
20 Δεκεμβρίου, 2023
@dxounia Μήπως να έβαζες κριτική;
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
20 Δεκεμβρίου, 2023
Φουλ προγραμμα η τυπισσα , μπυροκοιλι , αξυριστη, μερεντιασμα , και ολα σ αυτα στην προνομιακη τιμη των 150
Τετοιες βρισκεις και στο μεταξουργειο με 10ε και σου μενουν τα 140 στην τσεπη Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 alexandrosss, Johnny Red2, ggalatsi και 2 άλλα μέλη
20 Δεκεμβρίου, 2023
Με το που έγινε διαθέσιμη την είχα στα υπόψιν μου κυρίως λόγω του πρωκτικού, αλλά οι φωτογραφίες δεν έπειθαν κι έτσι προσπέρασα.
review reaction 1 alexandrosss, Johnny Red2, Rensten και 4 άλλα μέλη
20 Δεκεμβρίου, 2023
@Reuzel: Ελπίζω να αστειέυεσαι....

@hornyasfuck: Αλκοολικές καύλες φίλε, έπρεπε να τον χώσω κάπου οπωσδήποτε

@alexandrosss: irrelevant, η Αριάννα έχει την διπλάσια κωλάρα, η Σοφία είναι μάτσο παντού κλπ κλπ. Συμφωνώ ότι είναι τουλάχιστον αστείο αν θες να λέγεσαι εσκορτ και να ζητάς αυτά που ζητάς. Στον λόγο μου σκεφτόμουν να μην της τον χώσω μην κολλήσω και τίποτα ψείρες αλλά....

@dxounia: γράψε μήπως σώσεις κανέναν άλλον συναγωνιστή, για αυτό είναι το σαιτ

@elgreco90: όρκο δεν παίρνω αλλά μάλλον όχι

Έξτρα πληροφορία, το κορίτσι είναι 33 Μαϊων και όχι όσο λέει το σαιτ.... Έχει χάρη που μιλάμε για αγοραίο έρωτα αλλιώς θα πήγαινα στην προστασία του καταναλωτή να ζητήσω τα λεφτά αμου πίσω Χεχε!
review reaction 1 alexandrosss, Johnny Red2, petran 19866266 και 2 άλλα μέλη
20 Δεκεμβρίου, 2023
@apolonas1 διαβασε φίλε παίζει ωραία φλατ κοιλιά για σένα Έτσι! Εμμμμ Αγγελούδι
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2