Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σας προειδοποιώ αυτή την φορά θα μακρηγορήσω οπότε μπορείτε και να προσπεράσετε, το δήλωσα και αμαρτία ουκ έχω.
Ακόμη νέο μέλος στο σαιτ σκέφτηκα το γιατί θα μείνει χαραγμένο στην μνήμη μας ,κατέληξα στο συμπέρασμα ότι προσφέρει δυο δυνατές έννοιες,
την ελευθερία λόγου σε θέμα που την εποχή των πατεράδων μας ήταν ταμπού και είναι δωρεάν.
Βέβαια σε αυτό θα πρέπει να συνυπολογίσουμε την σκληρή δουλειά των χειριστών, τον χρόνο τους, και την αξιόλογη επένδυση χρημάτων.
Κατα συνέπεια το κάθε μέλος έχει το δικαίωμα να περιγράψει την τα βιώματα του, κρυμμένος στην ανωνυμία του σεβόμενος, όμως πάντα τους άλλους.
Χώρισα λοιπόν το μπου σε δυο στρατόπεδα, σε εμάς που αποτελούμε πολλές υποκατηγορίες, άλλος θέλει απλα σεξ, άλλος gfe, άλλος σκληρό σεξ, άλλος
μια βόλτα με όμορφη κοπέλα. άλλος, άλλος, και ούτω καθεξής.....είναι όμως ελεύθερος να το περιγράψει σε εμάς, και εμείς να το διαβάσουμε...είπαμε ελευθερια...όμως σε αυτήν δεν χωρά ο χλευασμός, η υποβάθμιση της γνώμης ,το προμοσιον.
Στην αντίπερα όχθη υπάρχουν εκείνες, οι κοπέλες χωρισμένες ,σε δυο κατηγορίες χοντρικά...οι επαγγελματίες όπου θα πάρεις μόνο άχρωμο σεξ ,
και τα αματουρια που θα κερδίσεις κάτι παραπάνω...πριν μεταφερθούν στην πρώτη κατηγορία.
Κάπου όμως εκεί στο βάθος, υπάρχει μια μικρή κατηγορία κοριτσιών που ακόμη δεν γνωρίζουν που θα ενταχτούν....
Σε αυτήν ανήκει ,πάντα στα μάτια μου η Erika.
Κοντοστάθηκα, μόλις μπήκε στον χώρο μου γιατί συνειρμικά μου έφερε στο μυαλό μια εικόνα....
Στην οδό Κολοκοτρώνη, άνοδος, δίπλα σε μια κεντρική πλατεία υπάρχει ένα φανάρι αργό, που κυρίως Σαββατόβραδο δημιουργεί μποτιλιάρισμα ,αφηρημένα χαζεύεις τον κόσμο και ξαφνικά το μάτι σου πέφτει σε κοριτσοπαρέα με νεανικό τολμηρό ντύσιμο, αλλά με τίποτα, χυδαίο, και κυρίως σε μια λυγερόκορμή με
ανέμελο μαλλί, που χασκογελάει με τις άλλες ,και ξαφνικά τα βλέμματα συναντιούνται, γελάει πονηρά, και σκύβει στο κινητό, πρέπει να προχωρήσεις αλλά η εικόνα της σε στοιχειώνει για ώρες, ναι πόσο θα ήθελες να την έχεις.
Και την έχεις είναι μαγικό!
Και το ποιο μαγικό ,είναι μορφωμένη, με αγωγή, ευχάριστη, χαμογελάει με εφηβική αφέλεια και είναι έτοιμη να σου δοθεί.
Το δέρμα είναι αλαβάστρινο το στήθος Α ο κώλος όνειρο, καθαρή ,μπογιές χαλκάδες απέχουν.
Το στοματικό αματουρικο.
Το σεξ λίγο πολλή το περιέγραψαν έγκριτα μέλη ,άλλωστε διαφέρει απο τον έναν στον άλλο ελευθερία και εδώ ,μην ξεχάσετε ότι είναι έξυπνη, θα δώσει και
παραπάνω εαν θέλε,ι ή θα αφήσει σιωπηλή υποσχετική για το μέλλον.
Την είχα πολύωρα δεν έκλαψα ούτε σεντς....θα μπορούσα να την έχω μέρες αλλά έφυγε ξαφνικά.
Κούρασα...
Θα μπορούσε να θεωρηθεί και τελευταία κριτική αλλά περνάμε τόσο καλα, που δυστυχώς για εσάς, δεν θα αποχωρήσω
Σε όλους εύχομαι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!
Καπέλο


Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
163
Likes:
24.609
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, company of heroes tho, maradona7 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2023
Τι της έκανες μεγάλε και έφυγε τόσο ξαφνικά;

Εμμμμ
review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck, Bartender 74
19 Δεκεμβρίου, 2023
γιατι να αποχωρησεις καλε?
we love you!
καλα Χριστουγεννα,παντα τετοια μωρα να εχουμε στην αγκαλια μας ολοι ΈρωταςΈρωτας
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
19 Δεκεμβρίου, 2023
Κριτική με ουσία και νόημα.
Σαν τα χρόνια του μέγιστου Ωνάση.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
20 Δεκεμβρίου, 2023
Καλα Χριστουγεννα με Υγεια!!
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4