Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θα σταθώ στις φωτογραφίες, οι οποίες είναι εντελώς παραπλανητικές....αλλά και στο ύψος που δεν ειναι 1.70 αλλα πολύ περισσότερο.

Οι φωτογραφίες ειναι παλιές και καραεπεξεργασμένες, αφου δεν αποδίδουν την πραγματική ομορφιά αυτής της ΜΟΥΝΑΡΑΣ.
Άνοιξα την πόρτα και περίμενα να δω μια τυπική ασιάτισα, κι έμεινα ΚΑΓΚΕΛΟ απο την απίστευτη φυσικη ομορφιά του προσώπου της.
Τί ΠΡΟΣΩΠΑΡΑ ήταν αυτή ??
Εντωμεταξύ φορούσε στο κεφάλι κι ένα κολιέ που θυμίζει κάτι ταινίες που δείχνουν κάτι φυλές μέσα σε ζούγκλες που ακόμα εκεί δεν έχει πάει ο πολιτισμός, και το οποίο της προσέδιδε ακόμα περισσότερη ομορφιά.
Αν δε δείς αυτό το πρόσωπο απο κοντά, δεν μπορείς να καταλάβεις τί εννοώ..

Καζακστανή, 1.78-1.80 ύψος, με τα πολύ εκλεπτισμένα 10ποντα ψηλοτάκουνα με αγκράφα, πλησίαζε το 1.90...
Γυναικάρα που όχι απλώς δεν περνάει απαρατήρητη, αλλά γυρνάς και την κοιτάς σα μαλάκας, το ξαναλέω για τη σπάνια φυσική της ομορφιά...
Πανέμορφο χαμόγελο με οδοντοστοιχία colgate..

Στο σώμα δυστυχώς υπάρχουν αρκετά θέματα, αφού έχει εμφανείς ουλές στο στήθος απο αφαίρεση σιλικόνης... βάλε, βγάλε δλδ.. και το στήθος είναι σε πτώση.
Στην κοιλιά υπάρχει σχετική χαλάρωση, όχι βέβαια κάτι αντιαισθητικό, ούτε δίνεις σημασία. πάντως σε καμία περίπτωση δε θα δεις τους κοιλιακούς των φωτό.
Ο κώλος είναι σφιχτός αλλά θέλει γυμναστική.
Ποδάρες ψηλές.. για πολύ γλείψιμο.
Άκρα πάνω κάτω ωραία και καθαρά, χωρίς βάψιμο.
Κορμί χωρίς τατουάζ.

Στα του αγώνα, στην αρχή ήταν αρκετά διστακτική, δεν ήταν αρνητική σε κάτι, αλλά δεν είχε λυθεί... Όταν όμως λύνεται, μετά μετατρέπεται σε cougar που είναι έτοιμο να σε κατασπαράξει..

Στην αρχή μέτρια γλωσσόφιλα, συμπαθητική πίπα που θέλει βελτίωση, deepthroat δύσκολο αφού παρότι έχει μεγάλο στόμα, δεν έχει βάθος.
Γλειψαρχίδι καλό, χρησιμοποιεί καλά τη γλώσσα της... Όταν μου έγλειφε τα αρχίδια, η φιλη μου είχε ερθει απο διπλα και με τσιμπουκωνε.
Δεκτική η Inidra σε τετοια αλλά ΔΕΝ κανει λεσβιακο.

Καπότα κι ανεβαίνει απο πάνω... Δεν είναι στενή αλλά ούτε και πολυ ανοιχτή. Δυσκολευτηκε στην αρχή αλλά γρηγορα τον πηρε ολον μεσα, κι αρχισε το χοροπηδημα.
Η φιλη μου τη χαιδευε και τη φιλουσε στην πλατη, κι αυτη εδινε πονο.
Μετα το χοροπηδημα, αρχισε grinding, το οποιο στην πορεια εγινε αρκετα βιαιο, ενώ οταν αρχισα να τη σπρωχνω κι εγω προς την αντιθετη πλευρα κι αυτη να δινει μουνιες, εκει ηρθε το πρωτο χυσιμο απο πλευρας της, με απιστευτες μπασες καυλωτικες φωνες..
Η φιλη μου μου ειπε οτι εκεινη τη στιγμη η Indira ειχε ανατριχιασει ολοκληρη, ενω ειχε σφιξει κωλο κι εδινε βιαιες μουνιες με ταυτοχρονες βαθειες ανασες.

Το σκηνικό επαναλήφθηκε αλλη μια φορα, με την Indira να ξαναχυνει..

Την αφησα να ξεκουραστει λιγο, εβαλα τη φιλη μου για τσιμπουκι, ετοιμαστηκα κι εβαλα την Indira σε σταση ιεραποστολικο... Εκει εγινε το ελα να δεις.
Εντωμεταξυ ειχε λυθει πληρως, γλωσσοφιλουσε τερμα λαρυγγι, δαγκωνε κι εγλειφε ο,τι εβρισκε, ενω ειχε εκδηλωθει και το μητρικο της ενστικτο, και μου ειχε πιασει στοργικα το κεφαλι και με χαιδευε παντου.

Της ανοιξα τα ποδια, τα εβαλα πανω στους ωμους, 2 μετρα ποδι εχει η πουτανα, μπηκα ευκολα αφου ηταν υγρη, κι αρχισα σταδιακα να ανεβαζω ρυθμο.
Φτασαμε σε βιαιο κι ακραιο σφυροκοπημα, τερμα μεσα καρωματα, τα μπουτια μου να χτυπανε πανω στους μηρους της, αυτην να φωναζει απο την καυλα και να ανεβαζει τονο φωνης ενω ερχοταν η κορυφωση. Οταν εχυσε, ειχε σηκωσει τη λεκανη της απο το κρεβατι και τα ποδια της που ηταν στους ωμους μου ηταν τελειως τεντωμενα, ετρεμε ολοκληρη, ενω μου εσφιγγε το λαιμο σε σημειο πνιγμου...
Δε με ενοιαζε, την εβλεπα να ειναι σε εκσταση κι ειχα γινει πετρα.

Την αφησα παλι λιγο να ξεκουραστει, και της λεω "εισαι ετοιμη" ??
Επρεπε να δειτε το χαμογελο στην προσωπαρα της οταν μου ειπε "yes"..
Ξανα βιαιο σφυροκοπημα, με αυτην να χυνει για 4η φορα και να γινεται της τρελης και τη φιλη μου να εχει κατακαυλωσει.

Η μια ωρα που την ειχα κλεισει, εγινε με συνοπτικες διαδικασιες 1,5 και θα την εκλεινα παραπανω αν δεν ερχοταν καπακι η Sasha7...

Τη βαζω doggy, την πιανω απο τα χερια και της φερνω τον κορμο πανω σε θεση upright doggy και την αρχιζω στα βαθεια καρφώματα τερμα μεσα στο μουνι οσο γρηγορα μπορουσα...
Το 5ο χυσιμο δεν αργησε να ερθει, εγω προσπαθησα να κρατηθω να μη χυσω για να την ξανασφυροκοπησω, αλλα το τρεμουλο της λεκανης της εκανε την πουτσα μου να υποκυψει...
Δεν εχω ομως παραπονο, γιατι ηταν πρωτογνωρο χυσιμο και για μενα.

Στο τελος ειπε στη φιλη μου οτι τετοιο γαμισι δεν ειχε ξανακανει στη ζωη της, ενω σε μενα ειπε οτι βρηκε την πουτσα που της αρεσει.
Κι εγω της ειπα, ετοιμασου για γαμισι μεσα στις γιορτες.. Αλλο που δεν ηθελε.

Εν κατακλειδι.
Εχεις εναν πανεμορφο μουναρο 2 μετρα στο κρεβατι σου, που αν τη γαμησεις δυνατα, χυνει για πλακα...
ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ με ολη τη σημασια της λεξης.
Εχει visa για 1 χρονο, λογικα θα κατσει καιρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.195
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, maradona7, TOMCRUISE και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2023
Καλημέρα, απο ηλικία ποσο την έκοψες;
review reaction 1 hornyasfuck
19 Δεκεμβρίου, 2023
28-30
review reaction 1 Γιώργος Παπ., maradona7, hornyasfuck
19 Δεκεμβρίου, 2023
η ιδια δηλωσε 27
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3