Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από μια δυσκολη συννενόηση με το γραφείο, χρειάστηκε να τους πριξω για να βγάλουμε άκρη, προφανώς ευγενεστατοι κλπ αλλα οκ θα μπορούσε η συνεννόηση να έχει πάει καλύτερα, κλείνω το ραντεβού με την Αngel. Στην ώρα της εμφανίζεται μπροστά μου η κοπέλα των φωτογραφιών με πιο ωραίο σώμα από κοντά, πρόσωπο ιδιο. Χαμογελαστή, πεντακάθαρη και ευδιάθετη ξεκινάει να γδυνεται μετά από small talk. Αρχικά να πούμε κωλαρα, την αδικούν παρά πολύ οι φότο, και είχε και τρομερή υφή όπως και το υπόλοιπο δέρμα της. Το βυζί είναι λιγο σκληρό λόγο σιλικόνης αλλά αρκετά ωραίο. Με την καθαριότητα παραπάνω από αψογη. Με τα αγγλικά το παλεύει βγαζεις άκρη. Ξεκινάμε με λίγα φιλιά που δεν έψηνε πολύ οπότε το άφησα. Πολύ καλή πίπα, με γλυψιμο και κάτω, τσοντεικη πίπα με σάλιο έτσι ωραία. Στα του σεξ καταπληκτικός κωλος δεν τον χωνευα με τίποτα, είναι πάρα πολυ σθενη θέλει αργά στην αρχή αλλιώς πονάει. Μετά με το που λύνεται λίγο ξεκινάει να γαμιεται σαν τρελή, χτυπιοτανε πάνω μου με δύναμη βογκαγε, μεστήν καύλα η όλη φάση και πιστεύω ότι καλύτερο η στα top 3 μου απο άποψη συμμετοχής.
Γενικά φεύγει σε λίγο καιρό αλλά από ότι μου είπε έχει όρεξη να δουλέψει θέλει πελάτες, και από μέρους μου σας την συστήνω ανεπιφυλακτα, είχα καιρό να περάσω καλά με εσκορτ και η angel υπερξεπερασε τις προσδοκίες μου. Καλές γιορτές και όλας γιατί ήρθε η ώρα να κάνω λίγο οικονομία τώρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
MpleMaimou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
586
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, spyros89, Johnny Red2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2023
Πολύ όμορφη
Εύγε
review reaction 1 hornyasfuck
18 Δεκεμβρίου, 2023
Πιπα με προφυλακτικο και φιλιά χωρις γλωσσα και κατα τα αλλα διαστημικο γαμησι!!!!!! Τι αλλο θα ακούσουμε θεε μου!!!
review reaction 1 old boy
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2