Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ουγγαρέζα ,κάπου στα 23, η οποία έχει ξαναέρθει 2-3 φορές για το μεροκάματο στην χώρα. μας. Κατά δήλωσή της, έχει δουλέψει και σε άλλες χώρες αλλά της αρέσει εδώ γιατί οι Έλληνες είμαστε καλοί άνθρωποι (ίσως να ήθελε να πει και καλοί μαλάκες αλλά δεν το είπε) Γερο-μύστης.

Πάμε στην εμφάνιση. Όσον αφορά το σώμα οι selfies σας δείχνουν ακριβώς αυτό που θα συναντήσετε. Στεγνό σώμα, μικροκαμωμένο βυζάκι με ωραίες ρώγες και κωλαράκι που χωράει στην χούφτα. Δεν πρέπει να έχει περάσει ούτε έξω από γυμναστήριο, το σώζει ότι είναι νεαρή. Στο πρόσωπο τώρα. Πάλι αυτό που βλέπετε στην selfy θα σας έρθει αλλά υπάρχει και αυτό που δεν βλέπετε. Η κοπέλα έχει πολύ άσχημη οδοντοστοιχία, δεν μιλάω από πλευρά υγιεινής, τα δόντια της είναι πολύ στραβά και χαλάνε κατά πολύ το γενικό σύνολο. Ένα tattoo στον πήχη του χεριού και piercing στον αφαλό. Ύψος στο 1,58-1,60 καθαρό.

Ήρθε ντυμένη με γκρι μακρύ φόρεμα, δερμάτινο σακάκι και ψηλοτάκουνα καλοκαιρινά πέδιλα χωρίς καλσόν Κεφάλι σε τοίχο!. Αλλόκοτη εικόνα, μου θύμισε τις Αγγλίδες που πετύχαινα στο Λονδίνο και κυκλοφορούσαν ξεκάλτσοτες με πέδιλα και mini ενώ είχε 5 πόντους χιόνι… Καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Χαμογελαστή από την αρχή της συνάντησης αλλά κάπως κρύα. Προσπαθούσε να είναι φιλική και να επικοινωνήσει, με τα φτωχά Αγγλικά της, αλλά ήταν εμφανές ότι δεν ήταν αυθόρμητο. Υπήρχε διάχυτη μια αμηχανία, μια παγωμάρα...

Στον αγώνα : Γλωσσόφιλα καλά και και προκαταρκτικά επίσης. Μακράν το καλύτερο σημείο της συνάντησής μας. Πίπα μέτρια, δεν είναι ότι δεν θέλει απλά δεν μπορεί. Καλό όμως γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex, άχρωμα, άοσμα, αμήχανα, μια ταλαιπώρια… Όχι δάχτυλα, μην μου πιάνεις πολύ το στήθος, κλπ… Πάρα πολύ στενή, με το ζόρι έμπαινα, το ψιλοπαράτησα το θέμα. Έριξα ένα και την έδιωξα στο μισάωρο.

Συμπερασματικά : Άχρωμα, άοσμα, αμήχανα, άσκοπα…

PS 1: Η συνάντηση ήταν ακριβώς αυτό που λέει ο τίτλος του κομματιού. Μόνο ο τίτλος γιατί το κομμάτι τα σπάει…Ναι!
https://www.youtube.com/watch?v=UxDL2To1iTA

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.146
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, delipas, Zebu και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2023
πολύ σφιχτό μουνί το ότι δεν χρησιμοποιεί τζελ σε αυτή την περίπτωση μειονέκτημα
έχει λίγο στραβά δόντια αλλά αυτό δεν είναι κατά την άποψη μου τόσο τραγικό όσο να της βάλεις 5 στο πρόσωπο κατά την άποψη μου
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, lavro και 1 ακόμα μέλος
17 Δεκεμβρίου, 2023
με κλειστο το στομα δηλαδη πιανει 8 το προσωπο ?Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, mysterious, Johnny Red2
17 Δεκεμβρίου, 2023
Ευχαριστούμε για τη κριτική. Και σκεφτόμουν να τη συναντήσω.
review reaction 1 hornyasfuck, old boy, Johnny Red2
17 Δεκεμβρίου, 2023
την είχα δει τον Αύγουστο στο πρώτο της τουρ
όντως στενή σαν να γαμάς κώλο, τώρα είσαι υπερβολικός στα δόντια(δεν τις χαλάει τόσο το πρόσωπο), άλλα και στο σώμα (λίγο αδύνατη για τα γούστα μου αλλά μοντελέ κορμί) , βέβαια έχεις βάλει στο κορμί της Γιολάντας 7, γούστα είναι αυτά όμως
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
17 Δεκεμβρίου, 2023
@GLOCK19 & @TOMCRUISE : :¨όπως φαίνεται και από τη selfy δεν έχει και καμιά προσωπάρα... Ένα 6 - 6.5, ανάλογα με το ποιος γράφει την κριτική. Τώρα το πόσο στραβά είναι τα δόντια της δεν νομίζω ότι έχει νόημα να το συζητήσουμε παραπάνω...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Johnny Red2
18 Δεκεμβρίου, 2023
Αφήστε τα δόντια κ τις μασέλες ..
Το θέμα είναι ότι δεν το χει....
Μπορεί να σε βάλει κάτω 55αρα που δεν βλέπετε με 80ευρώ κ να ξεχάσεις το όνομα σου σε μασατζιδικο...
Κ τώρα αυτό εδώ τι το θέλουμε.
Για να λέμε ότι πηδηξαμε στενό μουνι ;
Με τόσα λεφτά που θέλουν αυτές έπρεπε να κάνουν παπάδες....
Ας οψονται οι φωτογραφίες κ οι κάβλες του καθενός τη δεδομένη χρονική στιγμή....
Τα σημερινά εσκορτ δεν κάνουν για τίποτα πλέον...
Άντε, για κάνα like στο Instagram....
review reaction 1 old boy, Yagulas, hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6