Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 5 10
Call-Girls 22873
Γενική βαθμολογία
 
2.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τι να πω τωρα αντε παρατα μας ρε κοπελα μου..
Απο τη φωτο φαινεται για πολυ κλασσατη γκομενα. λεω πως να πεσεις εξω.. αλλα η βλαχιά δεν βγαινει με σαπουνι.. Πολυ αξεστη και περιεργη .
παιζει δεν κανει δουλεια. Με διαταγες μπηκε για μπανιο και 5 λεπτα εβρισκε το φως μετα ηθελε να το χαμηλωσει καθε 3 λεπτα πεταγοταν ανοιγε τη κουρτινα μετα απο 3 την εκλεινε πιο πολυ μετα να σβησει το κλιματιστικο συνεχιζε σταματαγε ανοιγε το παραθυρο να μπει δροσια με 11 βαθμους εξω τεντα το παραθυρο μετα ξανα το εκλεινε γιατι μπορει να μας βλεπουν .. Γενικα παντρεμενη στη Τουρκια με διδυμα και δεν της αρεσει η Ελλαδα γιατι δεν γουσταρει τους ελληνες σαν ανθρωπους .. .. Μιλαγε μονη της και μιλαγε και σε μενα στα ρωσικα και τουρκικα.. Μην του μιλατε του τρελου σας λεω... και τελος μετα τον πρωτο γυρο μου λεει φινιτο? λεω τι φινιτο? να φυγω? Αντε στο καλο 150 μιση ωρα τρελλα .. ακριβα την πουλαει την τρελλα ....... αμε στο δ,,, κοπελαμ
Μην του μιλάτε του τρελού
δεν σας καταλαβαίνει
είναι χιλιόμετρα άλλου
Και μακριά πηγαίνει.
Ζήτω ο τρελός κι η τρέλα του
Που `χει μες στο μυαλό του..........

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.970
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, xagnostos2006, hornyasfuck και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2023
Τους έδωσες στεγνά τους προηγούμενους. Άξιος.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, tsichlas, Rensten
16 Δεκεμβρίου, 2023
Προσωπικα πιστευω, σε σχεση με τους προηγουμενους 2
review reaction 1 hornyasfuck, Rensten
16 Δεκεμβρίου, 2023
προσωπικα πιστευω εσενα σε σχεση με τους προηγουμενους 2..
η κριτικη σου ταιριαζει γαντι για πουτανα του your angels
review reaction 1 hornyasfuck
16 Δεκεμβρίου, 2023
Αν μου έλεγε δε γουστάρω τους έλληνες, θα ήταν η μόνη περίπτωση που θα γινόμουν εξαιρετικά αγενής σε κοπέλα...το γαμοσταυρίδι θα πήγαινε σύννεφο.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Rensten
16 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν γουστάρει τους ΈΛΛΗΝΕΣ ως ανθρώπους και είναι παντρεμένη με τουρκαλά στην Τουρκία; αν όμως προσθέσει στο πρόγραμμά της το οθωμανικό θα έβλεπε ότι οι Έλληνες είναι καλύτεροι και σε αυτό.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Rensten
16 Δεκεμβρίου, 2023
Γιαούρτωμα με το πήλινο στα μπάζα!!
review reaction 1 hornyasfuck
16 Δεκεμβρίου, 2023
Αν είναι παντρεμένη με Τούρκο ή έχει σχέση με αυτούς, θα ξέρει να κάνει καλό μασάζ στον προστάτη...
review reaction 3 hornyasfuck
16 Δεκεμβρίου, 2023
Ειμαι πολυ σιγουρος οτι ειναι ολες οι κριτικες σωστες . Απο την εμπειρια μου με τουτη ετσι βλεπω να εγιναν τα πραματα ηρθε και πηρε απο τους πρωτους αυτο που ηθελε ... γιατι ηθελε σας βεβαιώ.. και μετα τσιμπαει μεζε απο δω και κει.. παιζει και ειναι αξεστη και αγενης . Το ακριβως αντιθετο με σεξυ και ελεγκανς.. και επειδη εχει και καβλες που και που σε χρησιμοποιει και σενα εμενα ενω καβλωνε καργα με σταματαγε. Δειτε τις 2 πρωτες κτιτικες να καταλαβετε .. παντρεμενη νε ποιον δεν ξερω ξερω οτι εχει δίδυμα στη τουρκια ετσι ειπε και ειναι μωαμεθανορωσιδα ολο αλαχ ελεγε .. και δε γουσταρει ελλαδα αλλα τι θελει εδω και το γραφειο πλητεται να εχει τετοιες και δυσφημειται τζαμπα ..
review reaction 1 hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8