Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 15 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χεχε! Απορώ που κάποιοι ενθουσιάζονται και παραπλανούν τον κόσμο!

Οι φώτο καμιά σχέση με την πραγματικότητα. this last year που έλεγε και και η διαφήμιση. Ας μπουν επιτέλους σωστές φώτο, χάνετε πελάτες (το γραφείο εννοώ)..+10 με 15 κιλά σίγουρα, μπορεί και παραπάνω..

Φιλιά δεν, η ανάσα της μύριζε "περίεργα" οπότε πάλι καλά που φιλιά δεν..

Θετικά
-Στα 4αρα στήνεται καλά
-Έχει καλά ανοίγματα
-Κάνει πρωκτικό

Αρνητικά
-Κοιτάει στο υπερπέραν και άμα πιάσει ότι την κοιτάς αρχίζει θεατράκι ότι το απολαμβάνει.
- η ανάσα της μύριζε "άσχημα" όπως ανέφερα
- καμιά σχέση με τις φωτό σε κιλά, βαρέων βαρων

Και το χειρότερο που για μένα είναι κατακόκκινη κάρτα: αφήνω 150 τραπέζι με το που μπαίνω για να μην νιώθει πότε καμιά κοπέλα άβολα.

Ξεκινάμε, βγαίνει πρωκτικό στη φάση, τελειώνουμε στο 25 λεπτό. Πλένομαι, ξεκινάω να ντύνομαι και βγαίνει από το μπάνιο με φορά και μου λέει " another 50 for anal", αφενός με απότομο τρόπο λες και θα την έκλεβα, αφετέρου λες και της τα χρωστούσα.

Στα παπάρια μου για τα 50 έξτρα, της τα άφησα στο τραπέζι. Αλλά κάθισα 30 λεπτα και όχι 1 ωρα.

Κόκκινη κάρτα, θα τα ακουμπάω αλλού πλέον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
koukourr
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
493
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, mallias20 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2023
ε σε ειδε να ντυνεσαι το κοριτσι σου λεει κατσε να βγω γρηγορα απο το μπανιο μη μου φυγει κ δεν πληρωθω για το ξεκωλιασμα Χαχαχα!Χαχαχα!
περαν της πλακας παντως,αφου εσυ αρχισες να ντυνεσαι στο μισαωρο , δεν καταλαβα γιατι διαμαρτυρεσαι που εκατσες 30 λεπτα αντι για μιση ωρα?
συνηθως οσοι διαμαρτυρονται που το ραντεβου ληγει πριν τελειωσει η ωρα ειναι επειδη οι κοπελες αρχιζουν κ ντυνονται νωριτερα,οχι επειδη οι ιδιοι αρχιζουν να ντυνονται Χμμμ;
review reaction 1 Pa Luki Luk, hornyasfuck
13 Δεκεμβρίου, 2023
Ήταν και στο YourAngels και είχε και εκεί αποκτήσει αρνητικές κριτικές
review reaction 1 hornyasfuck
13 Δεκεμβρίου, 2023
Φιλιά δεν, η ανάσα της μύριζε "περίεργα" οπότε πάλι καλά που φιλιά δεν..


Δυστυχώς όλη η Αθήνα γνωρίζει γιατί μυρίζει περίεργα...
Και δυστυχώς δεν μένει μόνο εκεί.
Πολύ ωραία κοπέλα όταν την γνώρισα πριν μερικά χρόνια αλλά Κάηκε Εντελώς.
review reaction 1 Leviathan, hornyasfuck
13 Δεκεμβρίου, 2023
Ζήτησε να πληρωθεί για 1 ώρα (και πληρώθηκε γιατί πήρε 150 + 50) ενώ το ραντεβού διήρκησε μισή ώρα.
review reaction 1 hornyasfuck
21 Δεκεμβρίου, 2023
Φιλε τα εγραψες σωστα .... παραπανω κιλα ..... μυρωδια στο στομα απιστευτη .... αλλα αυτο με τα λεφτα δεν το εζησα ηταν απιστευτα ευγενικη εγω εκανα λαθος και δεν θυμομουνα την αλλαγη στις τιμες και εδωσα αρχικα 140 για 1 ωρα και μου ζητησε ευγενικα τα υπολοιπα ... πρωκτικο εφαγα ακυρο και καλα την εχω τεραστια ο μικροτσουτσουνος! να λες ευχαριστω που την πετυχες με πρωκτικες ορεξης ...το κανει οποτε νιωθει καλα ..τα + 50 για πισω πορτα το γραφει νομιζω καθαρα +50πρωκτικο normal size! χαχαχαχαχα Κουκουρ την εχω μεγαλυτερη!!! χαχαχαχΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!ΜατάκιΜατάκιΜατάκιΕυλόγησον
review reaction 3 review reaction 1 Ωρίων, hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5