Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Νάντια την ξέρω απο παλιά, ακόμα και με τα ονόματα που είχε στο παρελθόν σε διάφορους οικους ανοχής στο παρελθόν. Ξέρουμε όλοι οι μεγαλύτεροι τα γαμήσια που έκανε και τον ζήλο που έδειχνε πάντα. Την έχω γαμήσει μόνη της, με φίλους, με άλλες γκόμενες, με συναδέλφους της κτλ... Δεν απογοήτευε ποτέ. Η εμφάνισή της είναι συγκεκριμένη και την έχουμε θίξει πολλές φορές στο παρελθόν, αλλά όσοι περιμένετε μοντέλο κτλ, δεν είναι για εσάς. Είναι μια ώριμη γυναίκα που έχει τις βυζάρες της, την κωλάρα της και τσιμπουκοχειλάρες. Κατα τα άλλα αν την δείς στο δρόμο δεν θα σου πάει το μυαλό ότι εκδιδεται και εκεί είναι και η μαγεία της για εμένα. Συνάντησεις μέσα με τέλη Νοεμβρίου, ενδεικτικά, στον χώρο της στο Γκάζι. Συνεννοηση εύκολη για το τι θέλω και πήγα. Ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή, αλλά όλο το γαμήσι ήταν μηχανικό -βαριεστημένο και οι ψεύτικες κραυγές της υπερβολής το έκαναν πιο κακό. Έχυσα 2 φορές και έφυγα σκεπτόμενος την συγκριση με μερικους μήνες πρίν και λέω, δεν μπορεί, θα είναι κακή μέρα.Προγραμμα κλασικά πίπα, εγλειψα τις βυζάρες της και κανονικό σεξ. Έκλεισα ραντεβού μερικές μέρες μετά και ήταν το ίδιο πρόγραμμα και η ίδια κατάσταση. Τώρα για το σώμα της, όχι δεν είναι 40 σε καμία περίπτωση, αλλά είναι ένα κανονικό σώμα μιας ώριμης ελληνίδας γυναίκας και απο εκεί και πέρα ο καθείς με το γουστο του, καθώς εμένα δεν με χαλάει, αλλά δεν έχουμε όλοι την ίδια άποψη. Προσωπικά δεν θα ξαναπάω, όχι για το σώμα της, αλλά γιατί δεν μου βγάζει την κάβλα και την κοινωνικότητα που έβγαζε (και άλλοι συναγωνιστές-φίλοι έχουν την ίδια άποψη), αλλά φαίνεται ότι για κάποιο λόγο ζορίζεται και δεν μου αρέσει να ζορίζεται κανένα άτομο με το οποίο κάνω σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.131
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Score73, Yatoputso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2023
Λογικό να έχει ρίξει τις υπηρεσίες, μετά τόσα χρόνια και να βαριέται που ζει...
Έχει περπατήσει πολλά χιλιόμετρα η γυναίκα και έχει μια ηλικία...
Αυτή πιστεύω να ξέρεις ότι ήταν νοσοκόμα (από σχολή νοσοκόμων), πριν ξεκινήσει την μπουρδελοκαριέρα της...
Είσαι ήρωας και σκληρός μαχητής αφού την παίρνεις ακόμα...
review reaction 1 iceman1988, stel27, BisexualWannabe
12 Δεκεμβρίου, 2023
Το είπες πολύ όμορφα
Ενδοξο παρελθόν
Είναι δυστυχώς παρελθόν πλέον
Ευτυχώς που την προλάβαμε στα πολύ καλά της
review reaction 2 review reaction 1 DAMDIM100, iceman1988, milfaris
12 Δεκεμβρίου, 2023
Εσύ είσαι σκληρός χύστης, σε έχω παρακολουθήσει στις κριτικές σου...
Αφού γάμησες μια Μολδαβή γιαγιά 600 χρονών (άσε τι έγραφε στο προφίλ) του Mamba, που δεν παιρνόταν με τίποτα...
Δεν παίζεσαι σε αυτά...
review reaction 3 iceman1988
12 Δεκεμβρίου, 2023
Άρα δεν είμαι μόνο εγώ που λέω ότι και τις 2 φορές με ξεπέταξε σε ένα τέταρτο
review reaction 1 iceman1988
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4