Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 7 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 50934
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με τη Μαρια λοιπον με τη κοπελα να καταφθανει στην ωρα της.Δεν προλαβα να ανοιξω τη πορτα και ηδη ειχαμε βρεθει στο κρεβατι με εκεινη απο πανω ανταλλασοντας φιλια.Δεν μου εχει τυχει με κοπελα του χωρου ξανα κατι παρομοιο.Δηλαδη πρωτα να ερωτοτροπησουμε και μετα να συστηθουμε.Εν συνεχεια τον πηρε στο στομα με δικη της πρωτοβουλια.Τον παιρνει βαθια ολο μεσα και δινει καλο ρυθμο.Περιποιηθηκα και εγω το μουνακι της για καποια λεπτα και πρωτη σταση ηταν ιεραποστολικο.Γαμηθηκαμε σαν ζευγαρακι καθως φιλιομασταν συνεχως,εχει καλα ανοιγματα με αποτελεσμα να τον παιρνει βαθια μεσα της.Επειτα στηθηκε στα τεσσερα(εχει κωλαρακι κολαση με ενα περιστροφο για τατουαζ) και τον επαιρνε βαθια μεσα στο υγρο μουνακι της βγαζοντας κραυγουλες ηδονης.Ειχαμε σφυροκοπημα για αρκετα λεπτα με τη Μαρια οχι μονο να μη δυσανασχετει αλλα να θελει να ανεβαζω ρυθμο οσο περναει η ωρα.Το τελος μας βρηκε στο στοματακι της.Μιας και ειχαν περασει περασει ηδη 45 λεπτα συνεχομενου αγωνα δεν ειχα ορεξη για δευτερο γυρο,παρολα αυτα η Μαρια συνεχισε να μου παιρνει πιπα με δικη της πρωτοβουλια.Δεν ανταλαξαμε και πολλες κουβεντες αλλα λιγες και καλες.Καθολη τη διαρκεια της συνεδριας επαιζε το μουνακι της και εχει διασπαρτα τατουαζ στο σωμα της που εχουν αφαιρεθει στις φωτογραφιες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rsotos7
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
5.298
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, company of heroes tho, delipas και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού