Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το ραντεβού είχε κλειστεί από χτες για σήμερα το μεσημέρι, αλλά κάτι μου έτυχε και άλλαξα ώρα για αργά το απόγευμα. Η Mavie είχε σχεδόν γεμάτο πρόγραμμα. Δεν βρήκαμε εύκολα νέα ώρα.
Φτάνω έξω από το κτίριο και επικοινωνώ για αριθμό δωματίου. Στο σαλονάκι κάτω καθόντουσαν τα άλλα κορίτσια. Αναγνώρισα την Alessia τη Ρωσίδα. Γλυκό κορίτσι. Το δωμάτιο είναι στο 2ο όροφο (ταράτσα)
Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ακριβώς το κορίτσι των φωτο. Μέτριο ύψος, υπέροχο, στεγνό γυμνασμένο (όχι σε βαθμό υπερβολής) κορμί, στήθος φτιαγμένο στητό με ρόγα καλή. Κωλαράκι όπως το θέλω, για αρκετά μπατσάκια και μαγευτικά στησίματα. Πρόσωπο ότι βλέπουμε χωρίς τα βαψίματα. Ηλικιακά θα είναι πάνω από 25 κάτω από 30. Τα μαλλιά τα είχε πιάσει πίσω, αλλά με τα πολλά λύθηκαν. Είχε ένα μικρό piercing στον αφαλό και ένα χαμηλά.
Πολλές φορές λέμε κάποιες κουβέντες στην αρχή, για να σπάει ο πάγος. Στη περίπτωσή μας, μού έκλεισε το στόμα με γλωσσόφιλα βαθιά, πολύ βαθιά!!! Είναι η προσωποποίηση της χαράς. Δεν σταμάτησε να χαμογελάει, αλλά χαζοχαρούμενη δεν τη λες. Πολύ ευχάριστο άτομο με καλή γνώση Αγγλικών. Είναι από Πορτογαλία, αλλά ζει τα τελευταία χρόνια στο Λονδίνο.
Μετά τα γλωσσόφιλα, αρχίζω να τη φιλάω παντού, μέχρι που κατέβηκα στο πεντακάθαρο μουνάκι της και της έκανα μια περιποίηση που λογικά θα το θυμάται. Γυρίζουμε σε 69 αλλά δεν την άφησα πολύ γιατί δεν μπορούσα να κρατηθώ. Βάλαμε προφυλακτικό και ξεκινήσαμε ιεραποστολικά με γλωσσόφιλα. Αρκετά στενό και με αίσθηση καλή το μουνακι. Το τέλος ήρθε στα 4 με αρκετή ένταση (με τέτοιο στήσιμο)
Χαλάρωση για λίγο, ψιλοκουβέντα (με τα φιλιά να δίνουν και να παίρνουν πάντα) Δεν σε αφήνει να ησυχάσεις καθόλου. Το έχει δηλ και το PSE και το GFE. Τα συνδυάζει μια χαρά.
Αν και της είπα να μην ξεκινήσουμε 2ο γύρο, δεν με άκουσε. Το πήρε στο στόμα και το ανέστησε. Έκανε κανα 20λεπτο εξαιρετική, βαθια, υγρή και πολύ αισθησιακή πίπα, με τους γνωστούς ήχους, και με πέρασμα από τα balls.
Για να πούμε την αλήθεια δεν περίμενα να τελειώσω 2η φορά. Νομίζω δηλαδή, γιατί είχα την ίδια ακριβώς αίσθηση, αλλά δεν είχα σπέρμα να βγει. Anyway, μου άρεσε εμένα.
Για να τελειώνω, να ευχαριστήσω ξανά το γραφείο και τον admin για τα free fuck και υγεία να έχουμε και προχωράμε…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, titsglazer, TOMCRUISE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2023
Φαίνεται ωραίο κορίτσι.
Κατά τη γνώμη σου ποιά είναι η πιο αντιπροσωπευτική φωτογραφία της ?
Thanks !!!
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck, Larson και 1 ακόμα μέλος
12 Δεκεμβρίου, 2023
@Annapurna δεν απέχει από τις φώτο. Ίσως η τέταρτη να είναι πιο κοντά.
review reaction 1 Annapurna, maradona7, hornyasfuck
28 Δεκεμβρίου, 2023
είσαι πολύ τίμιος Καπέλο
review reaction 1 mad_max
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3