Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 43 10
Call-Girls 76937
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν μια συνοδός έχει μέσο όρο μεγαλύτερο του 8 σε 42 κριτικές, δεν υπάρχει στατιστικό λάθος, υπάρχει βεβαιότητα. Παρασκευή απόγευμα μου προκύπτει κενό, λέω από μέσα μου δεν το χάνω με τίποτα, είναι μέρα αυτοπεριποίησης. Επικαιροποιώ τον αλγόριθμό μου, βγαίνουν με κατάταξη οι 5 πιό skinny μη-λατίνες με τη μεγαλύτερη βαθμολογία στις κριτικές του αγαπημένου μου πρακτορείου, στέλνω ερώτημα για άμεση διαθεσιμότητα, πετυχαίνω Angie στην εξυπηρέτηση, σκάω βαθύ χαμόγελο ανακούφισης γιατί με Angie είναι σίγουρο ότι θα υπάρχει επιτυχία. Πρώτη επιλογή διαθέσιμη, Ινέσα στο χώρο της.

Φτάνω στο δωμάτιο, με υποδέχεται η γυναίκα όπως είναι στις φωτό ίδια και απαράλλαχτη, με μακρύ ξανθό μαλλί με παιχνιδιάρικη μπούκλα, χαμόγελο όλο τσαχπινιά και ζουζουνιά, βλέμμα βουτηγμένο πολύ βαθιά στον ωκεανό της ηδονής, skinny κορμάρα υπερθεόμουνο, καβλιάρικα διακριτικά τατού στο ύψος της ζαρτιέρας, υπέροχη στην επικοινωνία και πολύ άνετη. Παρθένος στο ζώδιο, εντελώς αντιπροσωπευτικό είδος της κατηγορίας λιώνω για ανδρικό μόριο και ικετεύω, είμαι γεννημένη για αυτό, σε παρακαλώ δώσε μου το καβλί σου γιατί απλά το θέλω. Οκ, μένω για λίγο άφωνος, χάνομαι στο βλέμμα της και την καρφώνω επεξεργάζοντάς την τί σπάνιο είδος είναι αυτό που μου έτυχε πάλι, ανεβαίνει η libido και γδύνομαι.

Της προσφέρω στοματικό, η γκόμενα όχι απλά συμμετέχει, αλλά με κατευθύνει όπως αυτή γουστάρει για να το εκμεταλλευτεί στο έπακρο, είναι μέσα στη στιγμή και δίνει πόνο, κατά διαστήματα με πνίγει με τους μηρούς της με κεφαλοκλείδωμα από την καύλα (respect για τους προσαγωγούς της). Αλλάζουμε και μου δίνει στοματικό, απλά τέλεια τεχνική χωρίς δόντια με deepthroat, respect. Τη ρωτάω αν είναι οκ να της γλείψω τον κώλο σε 69, απαντάει θετικά εντελώς χαρούμενη με την πρόταση, τη φέρνω 69 και ξεκινάω να της κάνω βαθιές διεισδύσεις με τη γλώσσα μου, αρρωστημένο μωρό με απόλυτη θηλυκότητα, έχω πετάξει ήδη και είμαι έτοιμος για σεξ.

Στο σεξ η γκόμενα τα δίνει όλα χωρίς σταματημό, πάρτε βιταμίνες και ανάσες γιατί θα τις χρειαστείτε, γουστάρει με όλο της το είναι το σεξ, μια γυναίκα τέλεια στο ρόλο της ως παρτενέρ. Εκτίμησε από την πλευρά της το δυνατό οργασμό μου, που όπως έχω αναφέρει στο παρελθόν οφείλεται στο ότι έχω κόψει το χαλινό μου σε ατύχημα στο σεξ, με αποτέλεσμα να απογειώνομαι από την ηδονή. Το διασκεδάσαμε δεόντως, τελείωσα 2 φορές όπως ήθελα. Στην αλληλεπίδραση η γυναίκα μένει εντελώς πιστή στο ρόλο της, άνετη και συνδετική, σέβεται τον παρτενέρ και δίνει όλο της το είναι. Γεννημένη για να γαμιέται με τύπους που ξέρουν να της δώσουν ό,τι είναι διατεθειμένη να δώσει και αυτή. Σίγουρα μου έβγαλε ότι αντέχει και πιό kinky καταστάσεις εντός ορίων. Οκ, respect τεράστιο γι αυτό, βγάζω το καπέλο, ένα μεγάλο μπράβο. Πέρασα υπέροχα, σίγουρα στο top 5 των GFE εμπειριών του πρακτορείου. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συναγωνιστές που πλέον έχω φτάσει σε σημείο να αξιοποιώ τη βοήθεια που προσφέρουν, και ένα ρουφηχτό φιλί με πολύ θόρυβο στην Angie που παραμένει η κορυφαία entertainment manager σε αυτή τη δύσκολη αγορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
chaoserevos
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
3.082
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 monogamous, Kontopodis, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2