Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 96 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 256096
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεύτερη γνωριμία με κοπέλα του μάγου σήμερα μετά τη Φραντζέσκα που τη είχα στανταρακι αλλά δυστυχώς μας άφησε ως την άνοιξη
Για τη Σοφία είχα διαβάσει τα καλύτερα της είχα στείλει μήνυμα στο νήμα της του μάγου και μου απάντησε τη πρώτη φορα ότι να προσέξω γιατί είναι κατηγορία μιλφ και ίσως να μη μου αρέσει αν ψάχνω μοντέλα σε σώμα και ηλικία . Δε πτοήθηκα λεπτό από ότι μου είπε και επέμεινα γιατί μαρεσει στη ζωή να δοκιμάζω διαφορετικούς τύπους γυναικών απλά για κάποιους λόγους της ήταν εκτός μερικές ημέρες και έτσι περίμενα. Σήμερα ήρθε η μέρα της
Σήμερα ήταν πιο πολύ βραδιά γνωριμίας γιατί θέλαμε και οι δυο να μάθουμε κάποια περισσότερα ο ένας για τον άλλο
Πρώτη εικονα όταν ήρθε ήταν μιας κυρίας με τη φουστιτσα της και τις μαύρες γόβες της μια κυρία που θα προσεχές σίγουρα στο δρόμο . Αφού τα πάμε λίγο ζήτησε να κάνει το μπανάκι της και βγήκε με ένα σεξι σύνολο μαύρων εσωρούχων , ζαρτιέρες κάλτσες και τις γόβες της
Με ρώτησε στη αρχή αν έχω θέμα με το ότι είναι γενικά του παιχνιδιού στο Κρεβάτι με τον παρτενέρ της φυσικά και δε είχα και της είπα να δοκιμάσει ότι θέλει μαζί μου . Όπως ήμουν ξαπλωμένος γονάτισε στο πάτωμα και άρχισε να με γλύφει στις πατούσες για ώρα (που σε όσες έχω πάρει το έχει κάνει άλλη μια μόνο από μόνη της ) και ανέβαινε αργά και βασανιστικά προς τα πάνω . Όταν έφτασε στο στομα φιλιόμασταν για ώρα με γλώσσα βαθιά με εγλυφε με τη γλώσσα της στα χείλη στο στήθος στο λαιμό. Η πίπα της από τις κορυφαίες βαθιά όσο πήγαινε ακολουθούσε ότι της ζήταγα και παράλληλα έπαιρνε πρωτοβουλίες . Τον έτριβε μάλιστα και στο βυζι της και οπωσ μου είπε στο τέλος το κάνει γιατί την καυλωνει . Τα βυζια της φυσικά και υπέροχα σου αρέσει να χανεσαι εκεί μέσα .Σεξ κάναμε σε διάφορες στάσεις μάλιστα και σε μια που δε ήξερα και μου τη έμαθε . Αναλ δε δοκίμασα γιατί ήθελα να έχω κάτι να περιμένω τη δεύτερη φορά . Βασικά δε τη ρώτησα κιόλας αλλά έχω δει στο σάιτ ότι το έχει σαν έξτρα όποτε σκοπεύω να τη ρωτήσω στο μέλλον . Το τελείωμα και τις δυο φορές στο στομα της .
Γενικά είναι μια κυρία που ξέρει να γίνεται πουτανα στο κρεβάτι . Και δε είναι για όλους το σώμα είναι λίγο πιο νταρντανα αλλά σε καμία περίπτωση χοντρη και η ηλικία είναι γύρω στα 30. Δε είναι για το καθένα αλλά σε αυτούς που θα πάει θα πούνε τον δεσπότη Παναγιώτη αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
Σοφία μου σε ευχαριστώ για σήμερα και θα τα ξαναπούμε πολύ σύντομα γιατί το αξίζεις

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
4.562
Πόντοι:
5.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού