Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερινή πρωινή συνάντηση με το κορίτσι λοιπόν και παρόλο που είχα πει στον εαυτό μου πως δεν θα ξαναγράψω κριτική για την συγκεκριμένη διότι μετά από τα άπειρα ραντεβού που έχω κάνει μαζί της δεν νομίζω πως έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω, αναιρώ τον λόγο μου διότι πρώτη φορά στην πορνοκαριέρα μου το κορίτσι ήταν εκείνη που μου ζήτησε ραντεβού Ευλόγησον (εξού και ο τίτλος).

Ήταν χθες, και κατά το μεσημέρι σε διάλλειμα από την δουλειά απολάμβανα το καφεδάκι μου όταν ξαφνικά βλέπω μήνυμα από το κορίτσι. Το περιεχόμενο λιτό, "έχω μια ακύρωση για αύριο το πρωί στην Ηιούπολη, τι λες για μια ξεπέτα?"....

Το σκέφτηκα πάρα πολύ σοβαρά για 3 δέκατα του δευτερολέπτου και με συνοπτικές διαδικασίες το κανονίσαμε παρόλο που τελευταία φορά την είδα πριν από καμμιά 10αρια μέρες και την έχω πάλι κλεισμένη την επόμενη εβδομάδα, συναγωνιστές που προσπαθείτε χωρίς επιτυχία συγνώμη, μου αξίζουν όλα τα μπινελίκια που θέλετε να μου ρίξετε αλλά ΔΕΝ γίνεται να μην εκμεταλλευτώ την συμπάθεια της κορασίδος.

Στα του ραντεβού δεν έχω να προσθέσω τίποτα παραπάνω από αυτά που ήδη έχουν γραφτεί πολλάκις, πίπα, πέρασμα από όλες τις τρύπες, ζουμιά παντού και κατάποση των παιδιών μου για να πάρει το κορίτσι τις αναγκαίες του βιταμίνες. Δυστυχώς επρόκειτο για ξεπέτα οπότε το ραντεβού περιορίστηκε στην 1 ώρα που δεν το συνηθίζω, παρόλο αυτά και το άγχος μου όμως πρόλαβα να ρίξω δύο τουφεκιές για να με βρεί ελαφρύ το σου-κου.

Όσοι από εσάς την έχετε συναντήσει γνωρίζετε ότι το κορίτσι είναι επικίνδυνο γιατί γίνεται αυτομάτως εθιστική και κάθε συνάντηση ισούται με τεστ κοπώσεως, όσοι δεν την έχετε συναντήσει θα σας πρότεινα να το ξανασκεφτείτε αν α) πάσχετε από καρδιακά νοσήματα και β) είστε υπέρ το δέον αγαπούληδες.

Υ.Γ. : Ρε μωρό... Έτσι όπως το πάμε θα κάψω κανένα αρχίδι και θα το έχεις τύψεις.

Γαμάτε γιατί χανόμαστε...Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.093
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, doc_lin, PhantomQ και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2023
Συναγωνιστή δεν σου αξίζουν μπινελικια αλλά πολλά συγχαρητήρια! Μακάρι να είχαμε την τύχη σου!
review reaction 1 Johnny Red2
08 Δεκεμβρίου, 2023
Φοβερή περιγραφή! Το τηλέφωνο πως θα το βρούμε για να δοκιμάσουμε την τύχη μας κι εμείς?
review reaction 1 Johnny Red2
08 Δεκεμβρίου, 2023
Πολλές ανεξάρτητες το κάνουν.
review reaction 1 txar, Johnny Red2
09 Δεκεμβρίου, 2023
Σε "μισώ"... Δεν υπάρχει αυτό. Από επαρχία τη μια και μοναδική φορά που κατάφερα να τη κλείσω τελικά ακυρώθηκε το ταξίδι από τη δουλειά και από τότε δεν μου έχει ξανα-απαντησει. Τους τελευταίους 4 μήνες ήρθα 5 φορές Αθήνα αλλά δε βλέπει το μνμ μου. Οπότε ναι... Σε "μισω" συναγωνιστή ?... Και σε ανώτερα!
09 Δεκεμβρίου, 2023
Το ωραίο σε όλη την υπόθεση είναι ότι βρέθηκε άτομο να ακυρώσει ραντεβού μαζί της!!!
09 Δεκεμβρίου, 2023
Τι μας προσέφερε η συγκεκριμένη κριτική;
Σε εμάς απολύτως τίποτα.
Στο συντάκτη της, τόνωσε λίγο την αυτοπεποίθησή του, τη μικρότητα, τη ματαιοδοξία; (πολύ λυπηρό)
Τι σκέφτηκες δηλαδή;
Πως θα πληροφορήσω αυτό που έγινε; Ας το γράψω σε ¨κριτική¨ .
Κάποιοι θα πουν ¨κοίτα τον τυχερό¨ , κάποιοι θα ζηλέψουν (αν είναι δυνατόν!)
Α ναι. Μάθαμε ότι η κοπέλα κυνηγάει το προϋπολογισμένο κατοστάρικο να το καλύψει με στανταράκια.
Oh…MY…GOD, όπως θα έλεγε και η Τζάνις χαχαχα
review reaction 1 txar, petergsp, Matches Malone και 1 ακόμα μέλος
09 Δεκεμβρίου, 2023
@zero00 ρε φίλε μεγάλη εμπάθεια βγάζεις για την κοπέλα. Την προηγούμενη φορά έγραφες αρνητική κριτική . Αν δεν σου αρέσει μην ασχολείσαι καθόλου.Ποιο είναι το πρόβλημα σου εσένα; Άσε όλους τους υπόλοιπους να την επισκεφτομαστε και να περνάμε υπέροχα και γαμάτα.
review reaction 1 White Othellos
09 Δεκεμβρίου, 2023
ρε παιχτη, κατ'αρχην μπραβο σου που περασες καλα, ασυζητητι.
Αλλα :

1) Τι εξυπηρετει αυτη η κριτικη σου τους υπολοιπους, περα απο το οτι δειχνει οτι μαλλον εισαι λιγο αγαπουλης?
2) Το κανουν κ αλλες ανεξαρτητες. Κ μενα μου εχει τυχει στο παρελθον, οπως κ σε αλλους λογικα
3) Η γκομενα καταφερε να καλυψει ενα χαμενο ραντεβου, δεν σου εκανε καποια χαρη (εκτος αν σου εκανε καποιο discount, βεβαια). Μαλλον σε θεωρει δεδομενο.
4) Αν αρχισουμε να γραφουμε ολοι για επαναλαμβανομενες επαφες με στανταρακια μας (εκδιδομενα η μη) θα γεμισει κριτικες εδω μεσα.

Προφανως δεν κατακρινω το γεγονος, αλλα τη δημοσιοποιηση του

Υ.Γ. Προς αποφυγη παραξεγησεων κ εγω εχω βρεθει με την τυπισσα κ εχω περασει καλα, οπως σχεδον ολοι. Κ ισως ξαναβρεθω μαζι της.
review reaction 1 petergsp
09 Δεκεμβρίου, 2023
Καμία απολύτως εμπάθεια, πρόεδρε Μεγάλο χαμόγελο
Την άποψή μου γράφω για τη συγκεκριμένη κριτική.
Τώρα αν νομίζεις ότι κάτι προσέφερε σε ενημέρωση, δική σου άποψη.
Απλά δεν το βλέπω!
review reaction 1 petergsp
09 Δεκεμβρίου, 2023
Zero00 εγώ βλέπω ένα κόμπλεξ ότι βγάζεις για την συγκεκριμένη κοπέλα. Και σε διάφορα νήματα που έχεις γράψει για την συγκεκριμένη και στην κριτική μου η οποία τυχαία είναι η μοναδική αρνητική που έχει. Που σημαίνει κάτι αυτό. Ο καθένας γράφει την εμπειρία του με την εκάστοτε κοπέλα για να διαβάζουν οι υπόλοιποι. Εσύ στα σχόλια σου βγάζεις μια χολή πάντα προς την συγκεκριμένη. Και για να σε προλάβω δεν είμαι αγαπούλης με καμία.
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2