Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 7 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 50818
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συνάντηση η σημερινή είναι σίγουρα μία από τις 10 καλύτερες που έχω κάνει ποτέ(και πιστεψε με ειναι πολλες οι φορες)
μαρία λοιπόν σήμερα μία ελληνιδα κοπέλα η οποία πραγματικά οχι απλα ειναι καλη...τα σπαειιι !!!!
στα χαρακτηριστικά είναι γύρω στο 1,70 μελαχρινή με μακρύ μαλλί φυσικό ,φυσικό βυζί δυάρι φοβερό ,κωλάρα απιστευτη με πιασιμο .στα κιλα ειναι κανονικη με πιασιματα που λεμε απο τη μεση κ κατω.
πάμε τώρα στο πρόγραμμα. εκεί το κοριτσι δεν παίζεται έχει φοβερό πάθος για σεξ γενικοτερα για να σε ικανοποιήσει απίστευτη πίπα , δεν σταματάει να φιλάει με γλώσσα παντού σε στομα σε όλο το σώμα στο σεξ γαμιεται λες κ εισαι ο γκομενος της .φανταστειτε έπαιζε το μουνί της σχεδόν όλη την ώρα που ήμασταν στο ξενοδοχείο.εξου κ ο τιτλος της κριτικης μου .αχορταγη !! δεν νομίζω ότι έχω να πω άλλα πράγματα απλά είναι απιστευτη
Υ.Γ την επομενη δεν υπαρχει περιπτωση να μην την παρω απο κωλο απλα αυτη τη φορα ημουν λιγο στριμωγμενος κ δεν με επαιρνε για παραπανω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.346
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanos1990, THV, Logakis και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2023
Για τα λεφτά τα κάνεις όλα, για τα λεφτά... αχόρταγη πραγματικά, την είχα πάρει πριν 3 εβδομάδες από τον κώλο... το παίξιμο με το μουνι της κλασικό και καυλιάρικο... εμένα μου αρέσει η ποικιλία όμως...
review reaction 1 hornyasfuck
13 Δεκεμβρίου, 2023
Παναγιώτης Ανωμερίτης φιλε την επομενη θα χτυπησω κ γω προγραμμα με κωλο σιγουρακι !!!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2