Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα αδέρφια, η συνάντηση με την Νικόλ ήταν πάρα πολύ καλή. Η Νικόλ είναι μια κινητή σεξοβόμβα. Τα κάνει όλα και καλά μάλιστα και συμφέρει.
Ήρθε στην ώρα της, κομψά ντυμένη και μένεις μαλακας από το υπέροχο σώμα της. Ειδικά όταν έμεινε γυμνή, σου πέφτουν τα σάλια, λες τι κορμί θα χαρώ.
Δεν χάνει λεπτό και ορμάει για προκαταρτικα. Φιλάει με πάθος, κάνει καλή πιπα και σε αφήνει να κάνεις ότι θέλεις πάνω στο υπέροχο κορμί της. Εγώ έδωσα ρεσιτάλ πάνω στις βυζάρες της (άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου ότι είμαι μέγας βυζολαγνος).
Στο σεξ τα δίνει όλα, δεν είναι κάποιο κομοδίνο, κουνιέται και δίνει ρυθμό. Εμείς κάναμε στον πρώτο γύρο δύο στάσεις, η πρώτη στα όρθια και η δεύτερη σε ιεροποστολικη. Στον δεύτερο γύρο, ξεκινήσαμε σε ανάποδη καβαλαρισα, μετά γύρισε προς εμένα και ανέβηκε πάνω μου και μετά στα 4, όπου έδειξε ότι αντέχει γιατί αμέσως ξεκίνησα το σφυροκοπημα.
Και στις δύο φορές τελείωσα στο σώμα της, την πρώτη στην περιοχή της κοιλιάς και την δεύτερη φορά στην πλάτη της.
Πραγματικά η κοπέλα ήταν υπέροχη καινθα την ξανατιμησω σύντομα.

Υ. Γ. Το πρόσωπο της δεν είναι τέλειο, αλλά δεν είναι άσχημο, βέβαια αυτό είναι υποκειμενικό. Πάντως δεν θα έχεις πρόβλημα με το πρόσωπο της, και άμα έχεις πρόβλημα θα το ξεχάσεις βλέποντας το κορμί της...

Αυτά από εμένα και καλές γιορτές να έχουμε, με πολλά και καλά γαμισια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.652
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, company of heroes tho, mancunian1986 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2023
το χριστουγεννιάτικο δώρο μου (:
review reaction 1 Johnny Red2, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
05 Δεκεμβρίου, 2023
@Tito630 θα περάσεις καλά!!!
review reaction 1 Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2