Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είδα τις φωτό και μου θύμησε την Chloe Grace Moretz την οποία πολύ γουστάρω για λόγους άγνωστους.
Κάλεσα λοιπόν το γραφείο το οποίο ανταποκρίθηκε με ευγένεια και συνέπεια.

Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και είναι όπως στις φωτό.
Εισήλθε στον χώρο πρόσχαρη και άνετη, ελαφρώς βαμμένη και ντυμένη με απλά, καλά ρουχαλάκια, τα οποία αφαιρέθησαν αργότερα.
Η δεσποινίς με το καλησπέρα θέλει αγκαλιά πριν και φιλί στα χείλη. Γενικά όμως στη πορεία δεν το πολύ-είχε/ήθελε με τα φιλιά (λίγα με γλώσσα) αλλά το ισορροπούσε με γλώσσα στον λαιμό. Γενικά την δουλεύει την γλώσσα και στο στοματικό, το οποίο δεν ήταν το καλύτερο έβερ αλλά ήταν οκ +. Για deepthroat στον 2ο γύρο την παρακίνησα ελαφρά και προσπάθησε κ αυτή, αλλά έκανε ένα ψιλοσπασμό και το άφησα μην έχουμε κανά επεισόδιο.
Δύο γύροι, ο δεύτερος καλύτερος από τον πρώτο αλλά και στο καβάλημα θέλει να το παλέψει λίγο παραπάνω. Παίζει ίσως να φταίει το ότι είχε χύσει λίγο πριν την ανεβάσω πάνω μου αλλά δε νομίζω.
Α ναι... στο τέλος του πρώτου γύρου που (ντροπή μου) τελείωσα πολύ γρήγορα, πήγα να πλυθώ λίγο και την βρήκα να παίζει την κλειτορίδα της με ένα δονητάκι. Α ρε λέω μέσα μου να την πετύχαινα πριν όχι πολλά, λίγα χρόνια, πριν χαλάσει το σύστημα. Την βοήθησα λοιπόν κ εγώ στο παιχνίδι, γιατί τέτοιος είμαι. Κάπου κάναμε κ ένα διάλειμμα και χαζομιλήσαμε, μέχρι να ξυπνήσει ο μεσιέ. Στον 2ο γύρο της έδωσα και το δονητάκι να παίζει όσο μπαινόβγαινα στο μουνί της. Και στους δύο γύρους έβγαζε περιοδικά φωνές ωραίες κ καυλωτικές, τίποτε πιεσμένο. Γενικά δεν πιεζόταν να με πείσει το οποίο βρίσκω θετικό.
Είναι σχετικά νέα στο άθλημα (ένα χρόνο είπε) και γενικά θέλει βελτίωση. Δεν προσπαθώ να την κάψω γιατί εντάξει είναι κ πιτσιρίκα. Υπάκουη κοπέλα, δοτική και συνεργάσιμη. Είναι πολύ naturelle (+), μου θύμισε κοπελιές του προηγούμενου αιώνα (90s, μην το σκίσουμε) το οποίο βρήκα καλό γι' αλλαγή. Είναι αγύμναστη αλλά χωρίς πατσάδες, το πίσω σύστημα έχει ωραίες χειρολαβές και επίσης έχει πολύ ωραίο στήθος. Πρέπει πάντως να προσέξει για να μην κάνει κοιλιά στο εγγύς μέλλον. Στην επικοινωνία είναι καλή, δεν με ζάλισε, τα αγγλικά της είναι αρκετά άνω του μετρίου, αλλά δυστυχώς έχει βαριά προφορά.
Γενικά ήταν ευχάριστη εμπειρία, δεν ξετρελάθηκα όμως. Να σημειώσω το πολύ σημαντικό ότι κ εγώ δεν ήμουν στα ντουζένια μου, το οποίο έπαιξε κ αυτό τον ρόλο του. Για μια φορά GFE είναι καλή κ αν έβγαινε καλύτερη χημεία γιατί όχι και δεύτερη. Αν κάποιος πάντως έχει προπονητική διάθεση είναι καλός στόχος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 30, 2023
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
805
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, hornyasfuck και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2023
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα σχόλια σας είναι πολύ βοηθητικά ❤️❤️
review reaction 1 hornyasfuck, Atroxistos, Quarantaris και 3 άλλα μέλη
02 Δεκεμβρίου, 2023
Την Chloe την γουστάρω πολύ. Ελπίζω να είναι αντικειμενική η κριτική, μη πάμε κουβά!
review reaction 1 hornyasfuck, Quarantaris, Johnny Red2
02 Δεκεμβρίου, 2023
@bigmountain μακάρι να περάσεις καλύτερα από μένα. Ματάκι
review reaction 1 bigmountain, hornyasfuck
04 Δεκεμβρίου, 2023
΄Τή σκεφτόμουν καί τὴ σκέφτομαι... Εὐτυχῶς ποὺ δέν κάνω ἐγώ τὸν κασκαντέρ αὐτήν τὴ φορά... Εὐχαριστοῦμε γιά τὴν κριτική
review reaction 2 review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, Quarantaris, bigmountain
08 Δεκεμβρίου, 2023
πω ρε συ με την chloe ειμαι κ γω ερωτευμενος τι πλασματακι ειναι αυτο,
θα ηθελα πολυ να ζησω την εμπειρια σου Έρωτας
review reaction 1 Quarantaris, hornyasfuck
13 Δεκεμβρίου, 2023
@hornyasfuck, @bigmountain, @TOMCRUISE
Παίδες, μου την θύμησε στις φωτό κ λιγότερο από κοντά. Μάλλον έπρεπε να το γράψω στην κριτική.
review reaction 3 TOMCRUISE
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6