Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διαβαζοντας ολα αυτα για τη κοπελα κ επειδη παντα προτιμω να κλεινω κοπελες με αρκετες και καλες κριτικες , εστειλα μηνυμα για ραντεβου... Ημερομηνια ενδεικτικη. Ο πολεμος ξεκινησε με το που μπηκε στο δωματιο.... Αρχικα μολις ειδα τις πρασινες ματαρες της κ το προσωπο επαθα πλακα. Μου ηρθε με κοντο φορεματακι μαυρο κ ψηλοτακουνα. Η κοπελα απλα μου ορμησε κ αρχισε να μου τον παιζει! Την πεταω πανω στο κρεβατι , σηκωμα φουστας κ γλειψιμο στο τελεια διακοσμημενο με σκουλαρικι μουνακι της.... κ καπως ετσι ξεκινησαν τα ποταμια.. ρωγες επισης με piercing... γυρισμα στα 4 κ πηδημα πολυ σκληρο κ δυνατο, με πολυ βρισιδι κ μπατσες στα κωλομερια... τα σεντονια μεσα στα υγρα, μουσκεμα οσο δεν παει! Ο δευτερος γυρος ακομα πιο δυνατος με σκισιμο απο το κωλο σε οοολο το δωματιο!Σε καθρεφτες μπροστα , καναπεδες , μπανιο κτλ κτλ... To σωμα της γυμνασμενο και τελειο, να γινεται κ εκεινη μουσκεμα στον ιδρωτα μαζι με σενα... ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!! ΧΥΝΕΙ non stop! Δεν εχω ξαναπαει με συνοδο να γουσταρει τοσο πολυ πουτσα!
Με λιγα λογια, παρτε βιταμινες ,red bull , προπονησεις αρκετες με αεροβιο κ κλειστε ραντεβου!! Αν δεν εχεις αντοχες αστο... η κοπελα ειναι για να γυρισεις ταινια πολυωρη!

Ενα μονο αρνητικο... για να βρεις ραντεβου διαθεσιμο μπορει να περιμενεις κ μηνα! ειδα κατι χιλιαδες μηνυματα στο viber της σε αναμονη για ραντεβου.
Εγω λοιπον την εχω στανταρακι... κλεινω ραντεβου κ περιμενω μεχρ τη σειρα μου! μεχρι τωρα 3 φορες κ εχουμε συνεχεια... κ οσο περιμενω τη σειρα κλεινω αλλες ετσι να περναει ο καιρος με παιχνιδι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
527
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Baby face, koumanidas και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2023
Φίλε μου Θα μπορούσα να έχω το τηλέφωνο της Ιωάννας με pm σε παρακαλώ.
Της έχω στείλει μύνημα εδώ αλλά δεν έχει απαντήσει.
Επίσης το φορουμ της είναι κλειστό πλέον .
Καλή συνέχεια
review reaction 1 Johnny Red2
01 Δεκεμβρίου, 2023
Φίλε θα μπορούσες να στείλεις το τηλέφωνο.
review reaction 1 Johnny Red2
01 Δεκεμβρίου, 2023
Καλημέρα,φίλε! Μήπως μπορείς να μου στείλεις κι εμένα σε pm το τηλέφωνό της Ιωάννας; Μου είχε στείλει η ίδια στην αρχή το τηλέφωνό της, αλλά μάλλον έχει αλλάξει και δεν έχω το καινούριο της. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
review reaction 1 Johnny Red2
02 Δεκεμβρίου, 2023
Φίλε θα μπορούσες να στείλεις το τηλέφωνο.
review reaction 1 Johnny Red2
02 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν το γράφεις εδώ το τηλέφωνο φίλε μου, να μην σε πρήζουμε όλοι για pm...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5