Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση βραδινες ωρες για 2 ωρες στο χωρο μου.

Ηρθε ντυμενη με ενα μαυρο σεξυ φορεμα κ τακουνια. Απο μεσα προστυχα εσωρουχα και ειχε μαζι της κ 2 αλλαξιες που με ρωτησε ποια μου αρεσουν πιο πολυ. Τα δοκιμασε ολα κ της το δινω μιας που εχω κ ενα φετιχ με τα εσωρουχα.

Εβαλα σε ολα βαθμολογια 7 μιας και ειναι η μεγιστη βαθμολογια που μου επιτρεπει.

Ας παμε τωρα στην πραγματικη βαθμολογια.

Εμφανιση προσωπο 8
Ομορφο γλυκο προσωπο και με ομορφο χαμογελο.

Εμφανιση σωμα 9.5
Κοντουλα γυρω στο 1.65, αδυνατη με βυζερες ενισχυμενες και τελειο κωλαρακι που ξερει να το στηνει αψογα. Ειμαι αρκετα οπτικος τυπος και ηξερε να με καυλωνει.

Γενικη συμπεριφορα 9.8
Θα εβαζα 10 αλλα το κραταω μηπως συναντησω κατι καλυτερο.
Πολυ δοτικη, χαλαρη και ανετη. Ηθελε να με κανει να περασω καλα και δε μου ειπε σε τιποτα οχι.

Επικοινωνια 8
Μπορεις να μιλησεις πανευκολα χωρις google translate και να χανεις χρονο για τα θελω σου αλλα και για ενα χαλαρο διαλειμμα χαμενος στη μεταφραση.

Διαθεση στο σεξ 9.5
Πιπα καλη υγρη και βαθεια με τα φτυσιματα της..δεν εχει προβλημα κ με λιγο πιο αγριο mouthfucking. Στο σεξ ηξερε να στηνεται κ εδειχνε να το απολαμβανει χωρις να κλεβει. Το πιπι της αρκετα υγρο και νοστιμο. Γενικα δεν υπηρχε κατι που να ζητησα και να κολλησε. Αν εδινε κ αυτο το κωλαρακι θα με ειχε καταστρεψει.

Σχεση αξιας τιμης 10
Τα τιμαει τα χρηματα της. Την ενδιαφερει να περασεις καλα απο την αρχη ως το τελος της συναντησης χωρις να σου γαμαει τον εγκεφαλο κ να προσπαθει να κερδισει χρονο με ασκοπο μπιρι μπιρι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
400€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mourinio86
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
210
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Lucifer_gr37, doc_lin, mysterious και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού