Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η 1η αποπειρα για συναντηση απεβη ακαρπος κι αυτο διοτι ειχε συμπληρωσει τον ημερησιο αριθμο των ραντεβου της. Κανει λιγα ραντεβου για να μπορει να αποδωσει τα μεγιστα στον ¨πελατη"! Μας θελει να βγαινουμε χαμογελαστοι απ το Μπιλλ, οπως "η κεφατη του Βεροπουλου" ενα πραμα! Τη 2η φορα λοιπον εστειλα μυνημα στο βαιμπερ απ την προηγουμενη και κλεισαμε για την επομενη μερα . Οταν ανοιξα την πορτα του δωματιου αντικρυσα μια ψηλη λεπτη κοπελα με κοντο αγορε μαλι κοντο μαυρο φορεμα μποτες. Μπηκε χαμογελαστη και εφτιαξε αμεσως χαρουμενη ατμοσφαιρα! Συστηθηκαμε! Οταν γδυθηκε ειδα ενα σωμα μοντελου λεπτο σφιχτο, χωρις περιτα κιλα , μακρυα ομορφα ποδια , φτιαγμενο ωραιο στηθος. Της τοπα οτι ειναι πολυ ομορφη δυο τρεις φορες κατα αραια διαστηματα και μ ευχαριστησε χαμογελοντας! Ξεκινησαμε το παιχνιδι με φιλια και χαδια, μου προσφερε ενα πολυ αισθησιακο στοματικο με deeptroats . Της ζητησα να μου δειξει τι κανουν τα κοριτσια οταν θελουν αγκαλιτσα αλλα ειναι μονα κι ετσι βρηκα την ευκαιρια να της ανταποδωσω το στοματικο που απολαυσα απ αυτη νωριτερα . Καναμε τρεις στασεις, Spoon, missionary and doggie! Η Νικολ συμετειχε καταπληκτικα χωρις κλεψιματα, οπως συνηθιζουν να λενε καποιοι συναγωνιστες και το τελος ηρθε εντονα στο στοματακι της. Περασα καλα! Ελπιζω κι η Νικολ. Βγηκα χαμογελαστος απ το Μπιλλ! Θα τα ξαναπουμε Νικολ! Νασαι καλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Quarantaris, Yatoputso και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2023
Γνωρίζουμε εάν κάνει πρωκτικό με έξτρα χρέωση;;;;; Χμμμ;
30 Νοεμβρίου, 2023
@msakis . Ρώτησα. Μου είπε ότι κάνει. Έξτρα+50€. Πρέπει όμως να το ζητήσεις για να έρθει προετοιμασμένη!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2