Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνια συναντησης ενδεικτικη οτι και να πω ειναι λιγο γι αυτη την κοπελα εχουν γραφτει πολλα και διαφορα και κυριως θετικα σχολια το μονο αρνητικο και το δυστυχως ειναι οτι η κοπελα σταματησε και απο οτι φαινεται οριστικα οποτε οσοι αγαπουληδες περιμενετε να επιστρεψει θα μεινετε με το πουλι στο χερι. Στα της συναντησης τωρα η αγωνια μου αδυμοναντας το κορασιο στα υψη για το τι θα αντικρισω αφου εχω κανει το μπανιο μου και εχω απολυμναθει δις γιατι ειμαι και λιγο μικροφοβιακος περιμενω τη κοπελα με μεγαλη ανυπομονισια ακουω βηματα απο πορνοτακουνα και ακουω να χτυπαει η πορτα. Αμεσως ανοιγω και αντικριζω εναν αγγελο κυριολεκτικα η γιολαντα δν χανει χρονο με κοζαρει για μερικα δευτερολεπτα και ορμαει πανω μου και με ξεκιναει σε κατι απιστευτα γλωσσοφιλα εγω να εχω μεινει μαλακας ανταποδιδω στα φιλια της και παραλληλα αγγιζω ευλαβικα ολο της το κορμι το οποιο εσταζε φωτια. Τα χουφτωματα διναν και περναν αμεσως με μανια της βγαζω τα ρουχα και λιγο ελειψε να της σκισω τα εσωρουραχα απο τη καβλα μου. Το πουλι μου να εχει γινει κυριολεκτικα πετρα πιο σκληρο δεν γινεται. Η γιολαντα το καταλαβαινει και αμεσως γονατιζει στα 4 στο πατωματα δεν χανω λεπτο την αρπαζω με βια απο το κεφαλι και τις το δινω ολο στο στομα το οποιο εγλυφε και ρουφαγε με μανια η καβλα μου δεν περιγραφοταν με τιποτα. Εβγαζα κραυγες ηδονης απο την καβλα η οποια δεν σταματαγε με τιποτα. Μετα απο λιγο ωρα την ξεκινησα και στα πουτσοσκαμπιλα και μια της τον εδινα μια την χαστουκιζα. Μετα απο λιγο δεν χανω χρονο την γυρναω στα 4 της δινω μερικα δυνατα κολοσκαμπιλα γιατι ηταν αγριο κοριτσι και την ξεκιναων σε ενα γλυφομουνι για δειγμα. Το μουνι τιγκα στα υγρα και η ιδια να φωναζει ετσι θελω καυλιαρη μου. Αφου γευτηκα το υπεροχο αυτο μουνακι δεν χανω χρονο και τον χωνο μεσα της λιγο αγαρμπα και ατσουμπαλα και την ξεκιναω σε ενα σφυροκοπημα ανευ προηγουμενου εκει να βγαζει κραυγουλες και να γυρναευ το κεφαλι της να μου ριχνει ενα λαγνο βλεμμα οπου δεν αντεχα την τραβαγα απο τα μαλλια και παραλληλα της εριχνα κωλοσκαμπιλα.Μ ετα την γυρναω αποτομα και της λεω ανεβα πανω μου εκεινη δεν χανει λεπτο και ξεκιναει να καβαλαει το πεος μου και να κουνιεται ρυθμικα και δυνατα εδινε και επερνε παραλληλα εγω να πιανω της βυζαρες της και να μην ξεκολλαω τα χερια μου απο πανω της και να της φωναζω πιο δυνατα μωρη καυλα. Εκει σε καποια στιγμη απο το πολυ κουνημα δεν καταφερα να κρατηθω και επηλθε το τελος. Διαλειματακι μετα με πολυ ωραια συζητηση που η κοπελα το εχει γενικα απο οτι μου ειπε θα ηθελε να γινει και ψυχολογος της αρεσε πολυ.Δυστυχως ομως η ωρα περναγε και δεν ειχα πολλες δυναμεις για δευτερο γυρο. το κοριτσι με εβγαλε οφφ. Θα ηθελα οπωσδηποτε να την ξανασυνατησω αν δεν σταματουσε. μου χαρησε πραγματικα στιγμες ηδονης. Αυτα απο εμενα οτι και να λεμε για το κοριτσι ειναι λιγο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
MrRobot15
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
682
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, koinos_thnitos, Yatoputso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2023
Τωρα την θυμηθηκες?
review reaction 1 bigmountain, hornyasfuck
29 Νοεμβρίου, 2023
Χρήσιμη η κριτική σου.
Μας τρίβεις, εμάς που δεν την προλάβαμε την κωλαρα της στη μούρη
review reaction 3 hornyasfuck
29 Νοεμβρίου, 2023
Διαβάζοντας κριτικές και βλέποντας τις φώτο κοιτάζομαι και αυτομουτζώνομαι που δεν την έχω συναντήσει . Το κορίτσι είναι πολύ καύλα ....
review reaction 1 hornyasfuck, bixterious
29 Νοεμβρίου, 2023
AXXX πόσο λείπεις......
review reaction 1 hornyasfuck
29 Νοεμβρίου, 2023
@srek7
προλαβε και ΔΕΝ ΕΧΑΣΕ χρονο για την κληρωση παντως Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, srek7
29 Νοεμβρίου, 2023
@papaphilips Γιατι δεν σου αρεσε η κριτικη μου? Μηπως λεω ψεμματα δεν ισχυουν ολα οσα λεω για γιολαντα
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6