Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 11 10
Call-Girls 43044
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η κοπελα εφτασε με μια μικρη καθυστερηση 15 λεπτα αλλα δεν με πειραξε καθολου γιατι απολαμβανα το ποτακι μου στο δωματιο. Χτυπαει η πορτα κ βλεπω ενα ομορφο μουτρακι , χαμογελαστο με αυτο το τελειο αφρο μαλλι, φορωντας ενα κολλητο μαυρο δερματινο παντελονι, γοβες κ ενα total black ντυσιμο γενικα οπως ειχα ζητησει... Η κοπελα ξεκινησε κατευθειαν το παιχνιδι χωρις πολλα πολλα... μου γυρισε τη πλατη της κ αρχισε να τριβεται στο πουτσο μου. Κατεβαζοντας το παντελονι ειδα ενα ωραιο κωλαρακι με ενα σεξυ μαυρο κορδονακι για εσωρουχο. Εχω να πω πως ισως ειναι απο τις κοπελες που τις αδικουν οι φωτο. Ειναι ενα κλικ καλυτερη απο κοντα κ λιγο πιο αδυνατη απο αυτο που βλεπεις στις φωτο. Γενικα το σωμα της πολυ ωραιο με απιστευτα μαλακη επιδερμιδα ! Αρχισα το γλειψιμο που το γουσταρει... μολις καυλωσε μου ζητησε να μου παρει πιπα η οποια ηταν αρκετα καλη. Στο σεξ , εχει χρηση gel κ δεν ειναι απο τις κοπελες που αντεχουν πολυ δυνατους ρυθμους... βεβαια να πω οτι ημουν το 5ο ραντεβου που ειχε εκεινη τη μερα κ μου ειπε οτι εχει 6-7 ραντεβου τη μερα απο το μεσημερι μεχρι το βραδυ... οποτε ισως κ λογικο να μην αντεχει τοσες ωρες! Εν κατακλειδι προκειται για μια πολυ ομορφη κοπελα ,ευδιαθετη κ χαμογελαστη με ωραιο σωμα αλλα ηταν σαν να μην κολλησαμε στο σεξ. Δεν βγηκε χημεια... κ αυτος ειναι κ ο μονος λογος που δεν θα την ξαναεβλεπα. Πολλες φορες δεν φταιει η κοπελα.... ειναι κ να ταιριαξει το ολο σκηνικο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
533
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., elpotero, TOMCRUISE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2023
Αυτη τη δικαιολογια την εχω ακουσει ποσες φορες!!!
Τι σκατα κανουν τοτε αυτη τη δουλεια;;;;;;
Ας βαλουν οριο στα ημερησια γαμησια!
Ευτυχως που δεν την εκλεισα γιατι εγω κλεινω μονο αργα το βραδυ.
Αγιο ειχα!!!!!!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1