Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
LINTA:

Πολύ καλός παίχτης - εργαλείο στην ομάδα της Θεσσαλονίκης.
Ανέβηκε το γραφείο με το γρανάζι LINTA.
Τέτοιες θέλουμε ρε γραφείο, τέτοιες και άλλες πολλές να μας πάρετε τα λεφτά.....να σας τα δώσουμε θέλουμε αλλά να έχουμε και υπηρεσίες....Πλατύ χαμόγελο

Μωρό με όμορφο λαμπερό πρόσωπο, όπως στις φώτο....όχι τόσο gothic όπως σε κάποιες φώτο εδώ μέσα με τα μαύρα.

Ωραίο δέρμα, pircing αρκετά, αλλά δε με ενόχλησαν.

Πολύ ωραία μαεστρική πίπα, με αγάπη, με σάλιο, με λίγο deep, με λίγο δόντι μετά από παρότρυνση δικιά μου.

Ψιλοωραίο ζάκιβυ, ωραία χειλάκια στο στόμα, αλλά και κάτω. Γλφ/μουνάκι αρκετή ώρα, όπως μ'αρέσει και της αρέσει.....όπως μου είπε.(Ότι και να λένε γενικά δεν με πολύ νοιάζουν αλλά φτιάχνουν μια εικονική έστω ατμόσφαιρα στο να περάσεις καλά).

Ωραία φιλιά με πάθος, δαγκώματα και γλώσσα μπόλικη.

Ωραία άκρα, όπως μ' αρέσουν, καθαρά και όμορφα - καοσχηματισμένα....!!!

Στο σεξ, κάρφωμα αργά με φιλιά, γρήγορα με μίσος.....όλα τα μπορεί, όλα της αρέσουν (μου είπε) ανάλογα το παρτενέρ!!!
Άνετα πήγαινα 4-5 μέρες κάπου μαζί της....(αυτή δε ξέρω με μένα - αχαχαχαχαχαχχα)

Γκολάρα μία, στο 45-50 κάπου, όπως μ'αρέσει, έτσι να ζορίζω τον εαυτό μου και το ματσάκι.....και όπως έπρεπε με το απόλυτο γκούγκαρ όπως προείπε ο συμπαίκτης @stikis.

Τύφλωμα κανονικό την στιγμή της έκρηξης, μέσα στη σακούλα!!

Ναι αγορίνες, ναι είναι ένα από τα καλύτερα μωρά που έχω πάρει γενικά....πέρασα πολύυυ ωραία.

Το "ΙΣΩΣ" ξαναπάω μαζί της, είναι όχι γτ δε πέρασα καλά - ίσα ίσα - αλλά γτ μ' αρέσει να το βρέχω σε διαφορετικές πηγές!!!!

Μέσα η μπάλα μάγκες, ΚΑΙ ναι στο κορίστι από το Καζακστάν όπως μου είπε - γλυκούυυυλααααααα Γιούπιιι!

ΥΓ. Γραφείο να μας φέρνεις τέτοια μωρά, να ξεσηκώνεις τα πλήθη!!!
ΥΓ.1. Μοιάζει τη ΣΑΣΑ από ΕΒΙΤΑ στα καλά της και στα νιάτα της!!!

Καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα παίδες!!!

Τα σέβη μου!!!

Με εκτίμηση,
GALLAS

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.300
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Quarantaris, xagnostos2006 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού