Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστές η συνάντηση με την Εβελινα έχει ως εξής: η Εβελινα είναι μια νέα κοπέλα, ομορφούλα για τα δικά μου γούστα με καλό σώμα και βυζάρες, για εμένα που είμαι μέγας βυζολαγνος (άλλωστε το λέω σε κάθε μου κριτική) είναι ταμάμ αυτά τα βυζια.
Η Εβελινα ήρθε στο χοτελ ωραία ντυμένη και σεξυ όσο πρέπει, αλλά ήταν αρκετά κουμπωμενη. Στην αρχή δεν επερνε καμία πρωτοβουλία, αλλά όσο περνούσε η ώρα γινόταν ολοένα και πιο θερμή.
Η πιπα της ήταν μέτρια, αλλά άμα γράψει χιλιόμετρα στον χώρο θα αλλάξει προς το καλύτερο γιατί έδειξε σημάδια ότι μπορεί...
Στο σεξ παίχτηκαν 4 στασεις, ιεροποστολικο και στα 4 ο πρώτος γυρος, ενώ ο δεύτερος γύρος είχε cowgirl και στα πλάγια. Και στους δύο γύρους τα έριξα στο σώμα της και συγκεκριμένα στην πλάτη της.
Τα πρωκαταρτικα όπως είπα στην αρχή της κριτικής, στην αρχή ήταν λίγο κουμπωμενη αλλά μετά άλλαξε και έγινε θερμή, με πολλά γλωσσοφυλα, λες και είσαι με την γκομενα σου.

Υ.Γ. 1. Βάζω ίσως ότι θα την ξανασυναντησω την κοπέλα γιατί πρέπει να αποκτήσει εμπειρίες πρώτα, μετά θα γίνει vfm.

Υ.Γ.2. Η συνάντηση έγινε το καλοκαίρι και αν θυμάμαι καλά ήταν τέλη Ιουνίου ή αρχές Ιουλίου!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.652
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, mancunian1986, Quarantaris και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2023
είναι όντως βυζαρου ??Κ νταρντανομουνα που φαίνεται στις φώτο ???Κ αν είναι έτσι σε αματουρι ρυθμούς ,αβγαλτη χωρίς πολλά χιλιόμετρα .τρελενομε ακόμα περισσότερο ...
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, slayer123, Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1