Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Call-Girls 49250
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ηλιανα λοιπον, μια ψηλη αδυνατη κοπελα με μακρυα ποδια, μικρο στηθος και ωραιο σφιχτο κωλαρακι. Μοντελε κορμι η κοπελα γενικα με ισια ξανθια μαλλια και ομορφα πρασινα ματια.
35αρα σε ηλικια με ωραιο μαλακο και περιποιημενο δερμα (μαυρισμενο επισης να ναι καλα το solarium), ομορφο προσωπο (αν και αυτο ειναι αρκετα υποκειμενικο).
Εμπειρη φανηκε, ξερει τι κανει, λεει τι θελει και τι της αρεσει ακολουθεις και ανταποκρινεται (υγραινεται, ωραιες φωνες και ρογα τουμπανο). Σε χαλαρους GFE ρυθμους πηγε η συναντηση που εμενα προσωπικα μου αρεσουν και εδειχνε και η ιδια να της αρεσει. Πολυ καλη πιπα με deepthroat και γλυψιμο σε μπαλες, της αρεσε και σε εκεινη το γλυψιμο απο μεριας μου.
2 γυροι παιχτηκαν που στο 2ο γυρο εδειξε φιλοτιμη προσπαθεια να με τελειωσει αν και ανεπιτυχως (γενικα πολυ σπανια 2ο τελειωμα).
Μιλαει αγγλικα, ξερει αρκετες ελληνικες λεξεις για να πεις καμια χαζομαρα και να χαλαρωσει η ατμοσφαιρα, με ενα χαμογελο μονιμα στο προσωπο της ηταν καθολη τη διαρκεια που μου εβγαλε ενα πολυ θετικο ανθρωπο.
Ολα καλα και 140ε για μια γεματη ωρα πλεον τα θεωρεις καλη τιμη, σε σχεση με την υπολοιπη αγορα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
510
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, mancunian1986, John_282 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού