Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο κλείσιμο του ραντεβού το γραφείο ανταποκρίθηκε με επαγγελματισμό καταφέρνοντας να το σετάρουμε κοντά στην ώρα που ήθελα.Απο τις photos και το video καταλαβαίνει κανείς ότι πρόκειται για ωραίο μουνι.Μαζι με την Paris είναι τα δύο ξανθά μωρά του γραφείου.Την Paris δεν παίζει να προλάβω να την δω αλλά την Eva το πάλεψα και την είδα...
Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα μοντελο πουτανάκι μέσα στα μέλια και έτοιμη για ωραία κόλπα. Μου σκάει δυστακτικα κάποια γλωσσόφιλα της και με ευγένεια με στέλνει στο μπάνιο.Βγαίνω και την βλέπω στο κρεβάτι να κοιτάζει τηλεόραση και να παίζει με το μουνί της. Στα καπάκια σοβαρεύει κλείνει το χαζοκούτι και μου κάνει νόημα να πάω κοντά της. Της τον δίνω στο στόμα και ξεκινάει μαεστρικο ρουφηγμα με πολύ σάλιο.Μου έβαλε και λίγο λιπαντικό και τον έπαιζε ταυτόχρονα.Δέχεται λίγα μπατσάκια μην το παρακάνει κανεις βέβαια…
Δεν συστήνεται σε καρδιακούς αλλά συστήνεται σίγουρα σε όσους θέλουν μια γεμάτη ώρα σεξ με ένα πολύ όμορφο κορίτσι.Επικοινωνια καλά αγγλικά.Θα καθίσει μέχρι Σάββατο και μετά πάει από ότι κατάλαβα Μόναχο.Θα γυρίσει λέει καλοκαίρι.Για να δούμε...
Καλο gfe και όμορφο μωρό

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5.077
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Kontopodis, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2023
την εχω κλεισει το απογευμα.
θα πεσει κι απο μενα κριτικη γιατι απο τις φωτο φαινεται τρομερο μουνι
review reaction 1 Quarantaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1