Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια πολύ επιτυχημένη συνάντηση σήμερα νωρίτερα το απόγευμα με μια όμορφη και καβλιάρα μιλφ! Αρχική υποδοχή θα έλεγα λίγο αμήχανη και όχι ιδιαίτερα θερμή...όμως μετά την έξοδό μου από το μπάνιο είχαμε την πλήρη μετάλλαξη της μιλφ σε κούγκαρ! Φιλιά βαθιά με γλώσσα αν και λίγο περίεργη η αίσθηση με τα φουσκωμένα τσιμπουκόχειλα. Όσο διήρκησε η συνέυρεση δεν ξεκόλλησε τα χείλη της από τα δικά μου. Παρότι η εμφάνιση παραπέμπει σε PSE, περισσότερο GFE μου έβγαλε εμένα...αν και η πίπα της ήταν βαθιά και με καλή χρήση των πρησμένων τσιμπουκόχειλων ενώ στο σφυροκόπημα φάνηκε να αντέχει. Highlight τα piercings της κοπέλας! Έχει σχεδόν παντού, στο λαιμό, στο σβέρκο, στην μία ρώγα και στην κλειτορίδα...τα οποία και περιποιήθηκα. Το γλυφομούνι της αρέσει πολύ και υγράνθηκε πολύ και γρήγορα. Το μουνάκι της παρότι μεγαλοκοπέλα παραμένο μικρό και καλοσχηματισμένο. Ότι πρέπει για πατόκορφο γλυφομούνι! Συνολικά μια πολύ ευχάριστη αναμέτρηση με πολύ ερωτισμό και εκατέρωθεν κάβλα! Η κοπέλα συνίσταται...αναμένεται να καθίσει μέχρι αρχές Δεκέμβρη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
295
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, elpotero, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2023
Πετυχημενος τίτλος!!! Ακριβεστατος θα ελεγα!
review reaction 1 stikis, hornyasfuck, Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1