Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση εχθές με τηKate στο Πρίαμος Παγκράτι η κοπέλα ήρθε και λίγο νωρίτερα από την ώρα του προγραμματισμένου ραντεβού αγκαλιά φιλί και εδώ Κάπου σταματούν τα καλά.
2 λεπτά αδιάφορο social σε μετριότητα αγγλικά πολλά από αυτά που είπε δεν τα κατάλαβα λόγω ενός προβλήματος που έχει στην ομιλία και ξεκινάει να γδύνεται με την ερωτική διάθεση που έχει μία γκόμενα σε δοκιμαστήριο στο Zara το σώμα της δεν είναι άσχημο έχει μία χαλάρωση στο στήθος αλλά δεν ξέρω για ποιο λόγο Ίσως ο τρόπος που κινείται για εμένα είναι αντιερωτικό το μοναδικό εντυπωσιακό στοιχείο επάνω της είναι τα μάτια της. Φιλιά δίνει από την αρχή με γλώσσα Η Πίπα Της είναι μέτρια και μονότονη στο σεξ ακολουθεί ότι ρυθμό της δώσεις αφού πρώταΕΒΑΛΕ μισό μπουκάλι τζελ άλλα Έχει κάτι από δημόσιο υπάλληλο που είναι Παρασκευή μεσημέρι και περιμένει να σχολάσει. Για να σώσω τη συνάντηση περάσαμε γρήγορα σε πρωκτικό που το γουστάρω εκεί τα πράγματα ήταν κάπως καλύτερα παρόλη την περίσσεια λιπαντικού που χρησιμοποίησε έχει μία ελαστική και δουλεμενη Σουφρα αλλά και εκεί κατάφερε να με ξενερώσει με τα βογγητα της που συνειρμικά μου θύμισαν bodybuilder που δεν έχει τα κιλά στον πάγκο.
Παίχτηκε ένας γύρος περίπου 30-35 λεπτά και της είπα να αποχωρήσει.
Νομίζω δεν χρειάζεται να γράψω αν θα την ξανά συναντούσα ή αν την προτείνω Τώρα καταλαβαίνω τι εννοούσε ο τραγουδιστής Πασχάλης με το στιγμιαίο λάθος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 20, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.719
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, doc_lin, Milfomaniac και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2023
νταξει δε μπορω να πω οτι θα με χαλουσε μια τετοια συνεδριαΈρωτας
review reaction 3 hornyasfuck
22 Νοεμβρίου, 2023
Καλημέρα TOMCRUISE εχεις δίκιο και εγώ αν διάβαζα την κριτική θα έλεγα ότι είναι άδικη ανέκρινα από τις υπηρεσίες της όπως περιγράφονται .
Okay θα έλεγα είναι ένα εξάρι προς εφτάρι.
Δεν έγραψα Λοιπόν την κριτική Την ίδια ημέρα και την Έγραψα την επόμενη γιατί το Feeling μετά τη συνάντηση ήταν Πίστεψέ με χειρότερο .
Ίσως εγώ να την είδα στραβά με τη συγκεκριμένη κοπέλα για αυτό προσπάθησα να είμαι όσο γίνεται πιο αντικειμενικός με τις υπηρεσίες που παρείχε Πάντως η αίσθηση που αποκόμισα δεν ήταν καλή.
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2