Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 466144
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και ακριβή για τα γούστα μου πλέον, διάλεξα την Αριάνα για 2 συναντησεις για τους εξης λόγους. Μου αρέσει αρκετά το πρόσωπο και το στυλ της (χαρακτήρας και συμπεριφορά εννοώ κυρίως) και παρέχει 2 αγαπημένα μου τώρα τελευταία εξτρα δωρεάν. Χωρίς να το ξέρει εκείνη ήταν μόλις η δεύτερη φορά που δοκίμαζα αναλ γενικότερα και μπορώ να πω οτι ένιωσα καλύτερα από ποτέ σαν αίσθηση. Ο κώλος της είναι απίστευτος και τον δουλεύει απίστευτα. Είναι κοπέλα που ξέρει να σε καυλώνει όπως μόνο μια κοπέλα του τόπου σου μπορεί. Η πίπα της παραπάνω από ικανοποιητική και αρκετά πρόστυχη ειδικά όταν δεν έχω προλάβει καν να την καλωσορισω. Κάνω πάντοτε 2 γύρους στη 1 ώρα και δεν έμεινα απογοητευμένος καθώς η κοπέλα επιδιώκει την επανάληψη και σε καυλώνει στο αψε σβήσε. Απ'οτι κατάλαβα της αρέσει το όρθιο και όταν στο μέλλον (μάλλον με το νέο χρόνο) την ξαναπάρω θα επιδιώξω να την πάρω μέσα στο μπάνιο αφού πλυθούμε που το χω φαντασίωση. Και εδώ να κλείσω λέγοντας ότι ένας μεγάλος λόγος ύπαρξης των εσκορτ είναι οι φαντασιώσεις. Η Αριάνα είναι απο τις κοπέλες που στο σεξ είτε δουλεύει είτε όχι θα σου κάνει πραγματικότητα κάποια σου φαντασίωση. Την συστήνω σε κόσμο που αγαπάει τον γυναικείο κώλο και που τον τιμάει δεοντως. Να περνάτε όλοι τέλεια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 monogamous, THV, TOMCRUISE και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού